Regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy – Augustów – naprawa wtryskiwaczy Augustów

Regeneracja części samochodowych w Augustynowie

Genesis Turbo Banner

Zajmujemy się regeneracją turbosprężarek, wtryskiwaczy Common Rail jak i pompowtryskiwaczy. Za sprawą naszych kurierów usługa dostępna jest w Augustowie. Mamy na wyposażeniu urządzenia, które umożliwiają przywrócenie zużytym elementom swoje pierwotne właściwości. Obsługujemy niemal wszystkie modele samochodów z każdym oferowanym silnikiem wyposażonym w turbosprężarkę lub układ wytryskowy.

Pomagamy również przywrócić dawną świetność układom wydechowym, regenerując filtry cząstek stałych oraz katalizatory. Nasza firma świadczy także w Augustowie usługę regeneracji przekładni kierowniczych. Klienci mogą też zdecydować się na zakup fabrycznie nowych wtryskiwaczy Common Rail lub fabrycznie nowej turbosprężarki. Tego typu rozwiązania proponujemy głównie w sytuacjach, gdy elementy nie nadaje się do regeneracji lub koszt naprawy jest zbliżony do ceny nowej części.

Cenimy pieniądze i czas naszych klientów, dlatego jeszcze przed rozpoczęciem regeneracji turbosprężarki, wtryskiwaczy czy naprawy pompowtryskiwaczy przygotujemy dokładną wycenę wykonywanych usług. Decydując się na usługi w naszej firmie, nie musisz przejmować się ukrytymi kosztami.

Dlaczego warto zdecydować się na część regenerowaną zamiast nowej? Przede wszystkim ze względu na fakt, że podzespoły regenerowane odzyskują swoją pełną sprawność. Podczas ich naprawy wymieniane są niemal wszystkie ruchome elementy, odpowiadające za ich prawidłowe działanie.


Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, bądź chcielibyście skorzystać z usługi, jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem: +48 883 972 672 oraz pod mailem: centrumturbo@gmail.com
Nasi specjaliści pomogą w każdej kwestii!

Zapraszamy do wysyłki nam swoich wtryskiwaczy w najbliższym możliwym paczkomacie marki Inpost.

Paczkomat: AUG848
Ulica: Wojska Polskiego 53
Kod pocztowy: 16-300
Miasto: Augustów

Godziny otwarcia:

24/7

Zadzwoń do nas +48 883 972 672