Regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy – Będzin – naprawa wtryskiwaczy Będzin

Serwis, który pokochali najbardziej wymagający klienci. Tak, właśnie trafiliście na jego stronę internetową. Jesteśmy dumni z tego, że zaufali nam klienci, którzy zamieszkują nie tylko Będzin, ale również inne zakątki Polski. Tak, posiadamy oddziały również w innych miastach, z czego cieszą się nasi obecni i przyszli usługobiorcy.

Genesis Turbo Banner

Dlaczego jesteśmy cenieni w środowisku? Ponieważ zajmujemy się określoną usługą, a nie – jak większość mechaników samochodowych – szeroko pojętą mechaniką samochodową. W zakres naszego serwisu wchodzą regeneracja turbosprężarek i wtryskiwaczy oraz regeneracja i naprawa pompowtryskiwaczy. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że jest to dość wąska specjalizacja, ale dzięki temu możemy zapewnić każdego klienta o wysokiej jakości wykonanej pracy.

Zarówno park maszynowy, jak i nasi pracownicy sprawiają, że szybko diagnozujemy usterkę. Odpowiednie części i wykorzystywane przy wymianie usterki narzędzia sprawiają, że uzyskujemy efekt, który jest satysfakcjonujący dla najbardziej wymagających klientów. Jesteśmy dumni z tego, że wracają do nas na okresowe przeglądy, które pomagają zapobiegać ponownemu zepsuciu się turbosprężarki lub pompowtryskiwaczy .

Dbając o jakość wykonywanej usługi, stosujemy nie tylko najnowsze maszyny, ale również regularnie szkolimy siebie i naszych pracowników, dzięki czemu nie są nam obce nowinki technologiczne oraz rozwiązania, które obecnie stosuje się w samochodach i maszynach rolniczych, czy budowlanych. Co więcej, do napraw stosujemy najlepsze, oryginalne części, które są w stanie utrzymać maszynę przez wiele lat w jak najlepszej kondycji.


Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, bądź chcielibyście skorzystać z usługi, jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem: +48 883 972 672 oraz pod mailem: centrumturbo@gmail.com
Nasi specjaliści pomogą w każdej kwestii!

 

Zapraszamy do wysyłki nam swoich wtryskiwaczy w najbliższym możliwym paczkomacie marki Inpost.

Paczkomat: BED01N
Ulica: al. Hugona Kołłątaja 103
Kod pocztowy: 42-500
Miasto: Będzin

Godziny otwarcia:

24/7

Zadzwoń do nas +48 883 972 672