Regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy – Bielawa – naprawa wtryskiwaczy Bielawa

Genesis Turbo Banner

Regeneracja części samochodowych w Bielawie

Regeneracja turbosprężarek, wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy – teraz także dla mieszkańców Bielawy – to główne usługi, którymi zajmuje się nasza firma. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wyspecjalizowanym urządzeniom jesteśmy w stanie przywrócić zużytym częściom samochodowym pełną sprawność. Nie ograniczamy się do kilku marek aut czy wybranych rodzajów silników, jesteśmy w stanie naprawić podzespoły prawie każdego typu.

Na liście dostępnych usług oferujemy również regenerację filtrów cząstek stałych, a także katalizatorów. Zajmujemy się również regeneracją przekładni kierowniczych. Z wszystkich tego typu napraw można skorzystać zamawiając usługę bezpośrednio w Bielawie. Wystarczy tylko, że skontaktujecie się Państwo z nami, a my wyślemy kuriera, który odbierze od Państwa podzespół do naprawy. Po regeneracji zostanie on wysłany pod wskazany adres w Bielawie lub jej okolicach. Służymy również fachowym doradztwem oraz oferujemy zakup nowych części w bardzo atrakcyjnych cenach.

Przed regeneracją turbosprężarki, wtryskiwaczy czy na naprawą pompowtryskiwaczy przygotowujemy szczegółową wycenę, aby klient mógł zaakceptować koszty i przygotować się na określony wydatek.

Jakie czynności składają się na regenerację zużytych części? Obudowa nie nosząca śladów uszkodzeń mechanicznych kwalifikuje część do ponownego wykorzystania po regeneracji. Uszkodzone lub wyeksploatowane elementy wymieniamy na nowe, kalibrujemy i poddajemy ostatecznym pomiarom otrzymanych parametrów. Najważniejszym atutem regeneracji jest bardzo atrakcyjna cena w porównaniu do zakupu nowego podzespołu. W ten sposób uzyskujemy w pełni sprawną część za ułamek ceny.


Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, bądź chcielibyście skorzystać z usługi, jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem: +48 883 972 672 oraz pod mailem: centrumturbo@gmail.com
Nasi specjaliści pomogą w każdej kwestii!

Zapraszamy do wysyłki nam swoich wtryskiwaczy w najbliższym możliwym paczkomacie marki Inpost.

Paczkomat: BLW01G
Ulica: Słowiańska 19
Kod pocztowy: 58-260
Miasto: Bielawa

Godziny otwarcia:

24/7

Zadzwoń do nas +48 883 972 672