Regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy – Bielawa – naprawa wtryskiwaczy Bielawa

Genesis Turbo Banner

Regeneracja części samochodowych w Bielawie

Regeneracja turbosprężarek, wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy w Bielawie. To główne usługi, którymi zajmuje się nasza firma. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wyspecjalizowanym urządzeniom jesteśmy w stanie przywrócić zużytym częściom samochodowym pełną sprawność. Nie ograniczamy się do kilku marek aut czy wybranych rodzajów silników, jesteśmy wstanie naprawić elementy prawie każdego typu.

Na liście dostępnych usług oferujemy również regenerację filtrów cząstek stałych, a także katalizatorów. Zajmujemy się również regeneracją przekładni kierowniczych. Z wszystkich tego typu naprawa można skorzystać w warsztacie w Bielawie. Służymy również fachowym doradztwem osobom, których części nie da się lub nie opłaca się naprawić.

Przed regeneracją turbosprężarki, wtryskiwaczy czy na naprawą pompy wysokiego ciśnienia przygotowujemy specjalną wycenę, aby klient wcześniej wiedział ile pieniędzy ma przygotować za usługę.

Jakie czynności składają się na regenerację zużytych części? Przede wszystkim jest to wymiana uszkodzonych lub wyeksploatowanych elementów na nowe. Głównie skupiamy się na tych ruchomych, niezmienione pozostają głównie podzespoły nieruchome, które nie wpływają w znaczącym stopniu na pracę danej części. Jednym z takim elementów jest główna obudowa. Najważniejszym atutem regeneracji jest jednak bardzo atrakcyjna cena w porównaniu do zakupu analogicznego podzespołu, który jest fabrycznie nowy. Uzyskujemy w pełni sprawną część za ułamek ceny.


Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, bądź chcielibyście skorzystać z usługi, jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem: +48 883 972 672 oraz pod mailem: centrumturbo@gmail.com
Nasi specjaliści pomogą w każdej kwestii!

Zapraszamy do wysyłki nam swoich wtryskiwaczy w najbliższym możliwym paczkomacie marki Inpost.

Paczkomat: BLW01G
Ulica: Słowiańska 19
Kod pocztowy: 58-260
Miasto: Bielawa

Godziny otwarcia:

24/7

Zadzwoń do nas +48 883 972 672