Regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy – Bielsko-Biała – naprawa wtryskiwaczy Bielsko-Biała

Regeneracja turbosprężarek, regeneracja wtryskiwaczy, regeneracja pompowtryskiwaczy oraz naprawa pompowtryskiwaczy na terenie miasta Bielsko – Biała to główne obszary naszej działalności. Zajmujemy się również regeneracją filtrów cząstek stałych DPF, renowacją katalizatorów i przekładni kierowniczych, a takie sprzedażą nowych turbosprężarek i wtryskiwaczy. Z powodzeniem realizujemy działania związane z naprawą podzespołów samochodowych.

Genesis Turbo Banner

Wykwalifikowana kadra dokonuje bardzo dokładnej analizy turbosprężarki. Po szczegółowej weryfikacji problemu, wszystkie części turbosprężarki podlegają procesowi mycia w myjkach wysokociśnieniowych i ultradźwiękowych oraz piaskowaniu. Kolejnym krokiem jest wymiana uszkodzonych części na nowe.

Regeneracja wtryskiwaczy polega na dokładnej rozbiórce i czyszczeniu wszystkich elementów wtryskiwacza również w myjkach ultradźwiękowych. Następnie części uszczelniające zostają wymienione na nowe. Jego złożenie odbywa się zgodnie z instrukcją producenta za pomocą specjalistycznych narzędzi. W razie konieczności kadra wymienia również inne uszkodzone części wtryskiwacza. Wraz z końcem renowacji wtryskiwacz zostaje poddany badaniom i pomiarom dotyczących wartości rzeczywistych oraz regulacji dawki wtryskiwacza. Sprawdzana jest również jakość rozpylania końcówki wtryskiwacza.

Regenerację pompowtryskiwaczy rozpoczyna się od dokładnej diagnostyki. Dalej pompowtryskiwacze są czyszczone w myjkach ultradźwiękowych. Po procesie mycia pompowtryskiwacz podlega badaniu, którego celem jest sprawdzenie rzeczywistych wartości pracy. Jeśli pewne części są niesprawne, kadra pracownicza wymienia określone części i ponownie przeprowadza badanie diagnostyczne. Zapraszamy mieszkańców Bielsko – Białej do skorzystania z usług renowacyjnych firmy Genesis Turbo.


Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, bądź chcielibyście skorzystać z usługi, jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem: +48 883 972 672 oraz pod mailem: centrumturbo@gmail.com
Nasi specjaliści pomogą w każdej kwestii!

 

Zapraszamy do wysyłki nam swoich wtryskiwaczy w najbliższym możliwym paczkomacie marki Inpost.

Paczkomat: BBI05N
Ulica: Warszawska 180
Kod pocztowy: 43-300
Miasto: Bielsko-Biała

Godziny otwarcia:

24/7

Zadzwoń do nas +48 883 972 672