Regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy – Bolesławiec – naprawa wtryskiwaczy Bolesławiec

Genesis Turbo Banner

Po co wymieniać, można naprawić

Większość awarii turbosprężarek można usunąć. Regeneracja turbosprężarek to sposób na to, by auto jeździło jak nowe.

Turbosprężarka powinna wytrzymać tyle, co cały silnik Jednak szkodzą jej zimne rozruchy i  zanieczyszczenia wpadające do układu dolotowego. Skutek? Turbosprężarki zużywają się w okolicach 200 tys. km przebiegu. Wymiana to olbrzymie koszty, tańsza, a skuteczna jest regeneracja turbosprężarek. Oczywiście, jak w  przypadku każdej naprawy, kluczem do sukcesu jest fachowy warsztat z kompetentnymi pracownikami.

Podobnie jest, jeśli chodzi o wtryskiwacze. Jeśli się zużyją, a są stosunkowo awaryjne, mamy dwa wyjścia – zakup nowych lub regeneracja wtryskiwaczy. To drugie rozwiązanie jest dużo tańsze. Warto ją powierzyć w ręce wypróbowanych specjalistów.

Pompa wtryskowa, zwana też pompą sekcyjną, jest urządzeniem przeznaczonym do hydraulicznego wtryskiwania paliwa. Może odmówić posłuszeństwa przez kiepskiej jakości olej lub zbyt rzadkie wymieniany oleju. Kiedy dojdzie do takiej sytuacji, można kupić nową pompę, ale znaczniej mniej bolesna dla kieszeni jest regeneracja pompowtryskiwaczy.

Naprawa pompowtryskiwaczy to niełatwa sprawa, więc warto ją powierzyć wyspecjalizowanemu warsztatowi samochodowemu, który korzysta wyłącznie z oryginalnych części dedykowanych danemu modelowi pompy i samochodu.

Bolesławiec to miasto w województwie dolnośląskim, siedziba powiatu bolesławieckiego.


Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, bądź chcielibyście skorzystać z usługi, jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem: +48 883 972 672 oraz pod mailem: centrumturbo@gmail.com
Nasi specjaliści pomogą w każdej kwestii!

Zapraszamy do wysyłki nam swoich wtryskiwaczy w najbliższym możliwym paczkomacie marki Inpost.

Paczkomat: BOL01A
Ulica: Spółdzielcza 15
Kod pocztowy: 59-700
Miasto: Bolesławiec

Godziny otwarcia:

24/7

Zadzwoń do nas +48 883 972 672