Regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy – Bolesławiec – naprawa wtryskiwaczy Bolesławiec

Genesis Turbo Banner

Po co wymieniać, można naprawić

Większość awarii turbosprężarek można usunąć. Regeneracja turbosprężarek to sposób na to, by auto jeździło jak nowe.

Turbosprężarka powinna wytrzymać tyle, co cały silnik. Jednak szkodzą jej niekiedy sami kierowcy poprzez niewłaściwą eksploatację a także np. zanieczyszczenia wpadające do układu dolotowego. Skutek? Turbosprężarki zużywają się w okolicach 200 tys. km przebiegu. Wymiana to olbrzymie koszty, tańsza, a skuteczna jest regeneracja turbosprężarek. Oczywiście, jak w  przypadku każdej naprawy, kluczem do sukcesu jest fachowy zespół naprawczy, który postawi odpowiednia diagnozę i naprawi usterkę. Bolesławiec jest jednym z miast, w którym świadczymy usługi regeneracji turbosprężarek.

Podobnie jest w przypadku wtryskiwaczy. Jeśli się zużyją, a są stosunkowo awaryjne, mamy dwa wyjścia – zakup nowych lub regeneracja wtryskiwaczy. To drugie rozwiązanie jest dużo tańsze. Warto ją powierzyć w ręce wypróbowanych specjalistów.

Pompowtryskiwacz jest urządzeniem przeznaczonym do hydraulicznego wtryskiwania paliwa. Może odmówić posłuszeństwa przez kiepskiej jakości olej lub zbyt rzadkie wymiany oleju. Kiedy dojdzie do takiej sytuacji, potrzebna będzie regeneracja pompowtryskiwaczy. Zachęcamy użytkowników pojazdów z miasta Bolesławiec i z okolic do kontaktu z nami i skorzystania z naszych usług.

Naprawa pompowtryskiwaczy to niełatwa sprawa, więc warto ją powierzyć wyspecjalizowanemu warsztatowi, który korzysta wyłącznie z oryginalnych części dedykowanych danemu modelowi pompowtryskiwacza i samochodu. Bolesławiec to miasto w województwie dolnośląskim, który znajduje się na obszarze naszego działania.


Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, bądź chcielibyście skorzystać z usługi, jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem: +48 883 972 672 oraz pod mailem: centrumturbo@gmail.com
Nasi specjaliści pomogą w każdej kwestii!

Zapraszamy do wysyłki nam swoich wtryskiwaczy w najbliższym możliwym paczkomacie marki Inpost.

Paczkomat: BOL01A
Ulica: Spółdzielcza 15
Kod pocztowy: 59-700
Miasto: Bolesławiec

Godziny otwarcia:

24/7

Zadzwoń do nas +48 883 972 672