Regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy – Brodnica – naprawa wtryskiwaczy Brodnica

Genesis Turbo Banner

Regeneracja części samochodowych w Brodnicy

Regenerujemy turbosprężarki, wtryskiwacze, naprawiamy pompowtryskiwacze w Brodnicy i okolicach. Zajmujemy się też naprawą przekładni kierowniczych, a także filtrów cząstek stałych oraz katalizatorów. Dysponujemy sprzętem, który umożliwia wykonywanie tego typu usług niezależnie od modelu i rocznika auta.

Jeżeli regeneracja konkretnego elementu nie jest możliwa ze względu na brak na rynku części zamiennych lub z powodu nieopłacalności, wówczas służymy fachowym doradztwem w rozwiązaniu takiego problemu. Często oferujemy po prostu części fabrycznie nowe w atrakcyjnych cenach.

Regeneracja turbosprężarki, wtryskiwaczy, naprawa pompowtryskiwaczy? Wszystkie te usługi możesz wykonać w naszym serwisie w Brodnicy. Przywracamy zużytym podzespołom pierwotne parametry. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

Dlaczego warto zdecydować się na regeneracje zużytego podzespołu? Przede wszystkim ze względu na fakt, że część po tego typu naprawie jest nadal w pełni sprawna, a przeprowadzenie takiego zabiegu kosztuje znacznie mniej niż zakup fabrycznie nowego podzespołu. W ramach przeprowadzanych przez nas czynności są wymieniane zużyte elementy ruchome, które wpływają na pracę danej części. Zostają niezmienione tylko elementy, których zużycie nie wpływa na pracę konkretnego podzespołu, na przykład obudowa turbosprężarki – oczywiście o ile nie została uszkodzona. Mamy wyspecjalizowane urządzenia i wyszkoloną kadrę, dzięki temu jesteśmy w pełni przekonani o 100% sprawności regenerowanych przez nas podzespołów.


Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, bądź chcielibyście skorzystać z usługi, jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem: +48 883 972 672 oraz pod mailem: centrumturbo@gmail.com
Nasi specjaliści pomogą w każdej kwestii!

Zapraszamy do wysyłki nam swoich wtryskiwaczy w najbliższym możliwym paczkomacie marki Inpost.

Paczkomat: BRD02A
Ulica: Wojska Polskiego 8A
Kod pocztowy: 87-300
Miasto: Brodnica

Godziny otwarcia:

24/7

Zadzwoń do nas +48 883 972 672