Regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy – Brzeg – naprawa wtryskiwaczy Brzeg

Tak jak „brzeg” oznacza linię zetknięcia się lądu z wodą, tak i my pragniemy być bliżej mieszkańców Brzegu, oferując nasze usługi. Wśród nich jest między innymi regeneracja wtryskiwaczy, turbosprężarek czy naprawa pompowtryskiwaczy. Co szczególnie ciekawe, zlecenia przyjmujemy na miejscu, w Brzegu.

Genesis Turbo Banner

Nie musicie już Państwo jeździć do Opola czy Wrocławia. Teraz to my przyjedziemy do Państwa, jeśli tylko okaże się, że jest w Brzegu ktoś, kto chciałby oddać do regeneracji wtryskiwacz, pompę wtryskową czy turbosprężarkę. Wystarczy bowiem jeden telefon, byśmy wysłali do Państwa kuriera. Ten odbierze od Państwa przesyłkę i już po kilku godzinach uszkodzonym elementem zajmie się nasz fachowiec.

Regeneracja części jest naszą specjalnością, dlatego podchodzimy do naszego zadania z dużą uwagą. Z precyzją rozmontowujemy uszkodzony podzespół i przyglądamy się mu. Wykorzystujemy do tego najnowocześniejsze technologie i sprzęt, taki jak cyfrowe mikroskopy. Nie może bowiem pozwolić, by jakaś wada przeszła niezauważenie i potencjalnie mogła skrócić czas funkcjonowania pompy wtryskowej, wtryskiwacza czy turbosprężarki po regeneracji. Naprawa u nas, zawsze jest gwarancją najwyższej jakości przy możliwie najniższych kosztach.

Po zakończeniu regeneracji podzespoły poddawane są testom. Wtryskiwacze kontrolowane są pod kątem jakości rozpylania paliwa. Dzięki temu, z czystym sumieniem udzielamy gwarancji.

Zapraszamy także do korzystania z usług regeneracji układów kierowniczych czy wtryskiwaczy „common rail”. Oferujemy także nowe części zamienne takie jak turbosprężarki czy wtryskiwacze do aut osobowych oraz ciężarowych.


Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, bądź chcielibyście skorzystać z usługi, jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem: +48 883 972 672 oraz pod mailem: centrumturbo@gmail.com
Nasi specjaliści pomogą w każdej kwestii!

Zapraszamy do wysyłki nam swoich wtryskiwaczy w najbliższym możliwym paczkomacie marki Inpost.

Paczkomat: BRZ02N
Ulica: Partyzantów 3
Kod pocztowy: 49-300
Miasto: Brzeg

Godziny otwarcia:

24/7

Zadzwoń do nas +48 883 972 672