Regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy – Bytom – naprawa wtryskiwaczy Bytom

Prowadzimy sprzedaż i serwis turbosprężarek, wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy. Naszymi obszarami działań są: regeneracja turbosprężarek, regeneracja wtryskiwaczy, regeneracja pompowtryskiwaczy oraz naprawa pompowtryskiwaczy na terenie miasta Bytom.

Genesis Turbo Banner

Firma prowadzi swoją działalność na rynku od wielu lat i specjalizuje się w naprawach i renowacji podzespołów samochodowych. Doświadczona i wykwalifikowana kadra pracownicza gwarantuje możliwość efektywnego rozwiązywania problemów dotyczących regeneracji turbosprężarek, wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy. Renowacja podzespołów samochodowych odbywa się przy użyciu oryginalnych i sprawdzonych narzędzi oraz technologii.

Serwis i regeneracja turbosprężarek, wtryskiwaczy oraz pompowtryskiwaczy realizowany jest przez jedynych specjalistów w swojej dziedzinie. Dłuższą żywotność turbosprężarki, wtryskiwaczy oraz pompowtryskiwaczy gwarantują ekspercka diagnostyka problemu oraz jej naprawa za pomocą najnowszych technologii i narzędzi. Do każdego zlecenia zostaje dołączony raport z wyważenia końcowego oraz informacja o przyczynie awarii.

Dołącz do grona zadowolonych klientów i skorzystaj z naszych usług! Serwis i sprzedaż nowych turbosprężarek i wtryskiwaczy oferujemy w Bytomiu i okolicy.


Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, bądź chcielibyście skorzystać z usługi, jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem: +48 883 972 672 oraz pod mailem: centrumturbo@gmail.com
Nasi specjaliści pomogą w każdej kwestii!

 

Zapraszamy do wysyłki nam swoich wtryskiwaczy w najbliższym możliwym paczkomacie marki Inpost.

Paczkomat: BYT227
Ulica: Chorzowska 86
Kod pocztowy: 41-910
Miasto: Bytom

Godziny otwarcia:

24/7

Zadzwoń do nas +48 883 972 672