Regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy – Chojnice – naprawa wtryskiwaczy Chojnice

Genesis Turbo Banner

Układ wtryskowy nie ma przed nami tajemnic

Specjalizujemy się w usługach regeneracji i naprawy elementów układu wtryskowego – turbosprężarek, pomp, wtryskiwaczy, pompowtryskiwaczy, filtrów cząstek stałych, katalizatorów, a także przekładni kierowniczych. Mamy profesjonalny park maszynowy, zatrudniamy doświadczonych, rzetelnych fachowców. To gwarancja najwyższej jakości usług.

Uszkodzona turbosprężarka ta jedna z najdotkliwszych bolączek posiadaczy samochodów z silnikiem wysokoprężnym. Jej wymiana to poważny wydatek. Jak ograniczyć koszty? Najlepsze rozwiązanie to regeneracja turbosprężarek. Ale uwaga! To proces, który wymaga specjalistycznych maszyn i świetnie wykwalifikowanych fachowców.

Podobnie jest, jeśli chodzi o wtryskiwacze w silnikach diesla, Są one stosunkowo awaryjne, choć trzeba przyznać, że pracują w trudnych warunkach. Awaria to spore problemy i znaczne koszty, bo kiedy zepsuje się jeden wtryskiwacz, naprawić lub wymienić należy wszystkie. Jednak je także można z powodzeniem regenerować. Żeby regeneracja wtryskiwaczy była skuteczna, warto skorzystać z usług profesjonalnego zakładu. Chojnice mają w nas firmę, która sprosta wymaganiom.

Sercem układu wtryskowego jest pompa wtryskowa. Co zrobić, gdy się zepsuje lub zużyje? Zalecamy diagnostykę, która da odpowiedź na pytanie – wymiana czy może regeneracja pompowtryskiwaczy. Drugie rozwiązanie jest tańsze. Uwaga! Naprawa pompowtryskiwaczy to poważne wyzwanie i przy jego wykonywaniu trzeba korzystać wyłącznie z oryginalnych części dedykowanych danemu modelowi pompy i samochodu.

Zapraszamy! Chojnice to miasto położone na Pomorzu Gdańskim, przy drodze krajowej nr 22, w odległości 120 km na południowy zachód od Gdańska.


Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, bądź chcielibyście skorzystać z usługi, jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem: +48 883 972 672 oraz pod mailem: centrumturbo@gmail.com
Nasi specjaliści pomogą w każdej kwestii!

Zapraszamy do wysyłki nam swoich wtryskiwaczy w najbliższym możliwym paczkomacie marki Inpost.

Paczkomat: CHC04N
Ulica: Człuchowska 58A
Kod pocztowy: 89-600
Miasto: Chojnice

Godziny otwarcia:

24/7

Zadzwoń do nas +48 883 972 672