Regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy – Chrzanów – naprawa wtryskiwaczy Chrzanów

Położenie blisko autostrady A2, powoduje, że do warsztatów w Chrzanowie trafiają niekiedy auta, które odmówiły posłuszeństwa podczas podróży z Katowic do Krakowa. Czasem awarie dotyczą turbosprężarek lub wtryskiwaczy. Te jednak, zamiast wymieniać na nowe, lepiej poddać regeneracji. Jest to zdecydowanie tańsze i wcale nie trwa długo.

Genesis Turbo Banner

Wszystko w porządku, ale jak znaleźć w Chrzanowie czy pobliskiej Trzebini firmę, która szybko odbierze od nas uszkodzony wtryskiwacz czy pompę wtryskową i w ekspresowym tempie przeprowadzi jej regenerację? Może to być trudne, chyba że zadzwonicie Państwo do nas. Jak tylko omówimy szczegóły dotyczące zakresu np. naprawy pompy wtryskowej, zaraz potem wyślemy do Państwa, do Chrzanowa naszego kuriera (obsługujemy wszystkie dzielnice takie jak Borowiec, Kąty czy Stella). Ten szybko dostarczy uszkodzoną część do naszej firmy, my zaś po ekspresowej naprawie, odeślemy ją na Państwa chrzanowski adres.

Nasza usługa to zawsze naprawa na najwyższym poziomie. Pracujący u nas specjaliści mają opanowaną do perfekcji wiedzę dotyczącą układów wtryskowych Boscha. Te zaś, znajdziemy w niemal wszystkich samochodach osobowych, jak i ciężarowych. Do powierzonych nam wtryskiwaczy czy turbosprężarek każdorazowo podchodzimy z chirurgiczną wręcz precyzją i perfekcją. Każdy element musi być dokładnie umyty i sprawdzony, tak by nie zawiódł na drodze jeszcze przez dziesiątki tysięcy kilometrów.

Oprócz wtryskiwaczy czy turbosprężarek zajmujemy się również regeneracją filtrów cząstek stałych DPF, czy katalizatorów. Prowadzimy także sprzedaż nowych turbosprężarek oraz wtryskiwaczy „common rail” Specjalizujemy się również w regeneracji przekładni kierowniczych.


Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, bądź chcielibyście skorzystać z usługi, jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem: +48 883 972 672 oraz pod mailem: centrumturbo@gmail.com
Nasi specjaliści pomogą w każdej kwestii!

Zapraszamy do wysyłki nam swoich wtryskiwaczy w najbliższym możliwym paczkomacie marki Inpost.

Paczkomat: CHR03A
Ulica: Szpitalna 15
Kod pocztowy: 32-500
Miasto: Chrzanów

Godziny otwarcia:

24/7

Zadzwoń do nas +48 883 972 672