Regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy – Cieszyn – naprawa wtryskiwaczy Cieszyn

Genesis Turbo Banner

Regeneracja wtryskiwaczy Cieszyn – czy warto powierzyć sprawę fachowcom?

Nasza firma świadczy usługi również w kwestii regeneracji wtryskiwaczy tak zwanych „common rail”. Common rail to typ systemu wtrysku paliwa, który odbywa się w silnikach Diesla. Common rail, w porównaniu do tradycyjnych silników, charakteryzuje się lepszym spalaniem paliwa, przy jednocześnie mniejszym wydzielaniu ciepła, równiejszą pracą, a jego sprawność termodynamiczna jest dużo wyższa. Common rail to rozwiązanie również bardziej ekologiczne, gdyż dzięki temu zmniejsza się emisja wytwarzanych spalin. Jeżeli masz problem z wtryskiwaczem lub z common rail, to skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści mają bardzo duże doświadczenie, umiejętności oraz niezbędny sprzęt, który pozwala na regenerację wtryskiwaczy najwyższej jakości.

Profesjonalna regeneracja pompowtryskiwaczy? Cieszyn i okolice

Jeżeli w ostatnim czasie zauważyłeś, że Twojemu samochodowi podczas jazdy brakuję płynności i często „szarpie” oraz po raz kolejny miałeś problem z odpaleniem silnika, to przyczyną może być uszkodzony pompowtryskiwacz. Czy usługa naprawy pompowtryskiwaczy jest możliwa? Nasza firma świadczy usługi regeneracyjne oraz naprawcze również dla pompowtryskiwaczy! Zatem jak najbardziej, możliwa jest naprawa pompowtryskiwaczy! Cieszyn i okolice – skorzystaj z naszych usług! Na rynku działamy już od lat, jesteśmy najlepsi w naszym fachu. Oferujemy bogaty asortyment usług, dzięki którym silnik samochodu pozostanie w najlepszej kondycji! Jeśli poszukujesz pomocy i chcesz zregenerować swoją pompowtryskiwacz – skontaktuj się z nami już dziś!

Regeneracja turbosprężarek – Cieszyn

Żeby zachować swoją turbosprężarkę w dobrej formie, trzeba pamiętać, aby regularnie wymieniać olej w samochodzie i używać wysokiej jakości smarów i filtrów. Co jeśli jednak nasza turbosprężarka ulegnie zniszczeniu? Coraz więcej osób, które niestety doświadczyły problemu z zepsutą turbosprężarką, decyduję się na jej regenerację, a nie zakup nowego urządzenia. Wynika to z faktu, że nowy element, to koszt co najmniej kilku tysięcy złotych, jeśli nawet nie kilkunastu, a regeneracja uszkodzonego elementu, to dużo niższy koszt. Decydując się na regenerację jakiegokolwiek urządzenia silnikowego, należy pamiętać, aby powierzać tak skomplikowane naprawy specjalistom, którzy mają doświadczenie i znają się na swoim fachu. Do regeneracji turbosprężarek, poza doświadczonym specjalistą, niezbędne są również specjalistyczne narzędzia. Jeśli potrzebujesz pomocy ze swoją turbosprężarką, to koniecznie skontaktuj się z nami!


Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, bądź chcielibyście skorzystać z usługi, jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem: +48 883 972 672 oraz pod mailem: centrumturbo@gmail.com
Nasi specjaliści pomogą w każdej kwestii!

 

Zapraszamy do wysyłki nam swoich wtryskiwaczy w najbliższym możliwym paczkomacie marki Inpost.

Paczkomat: CSZ02A
Ulica: Górna 21
Kod pocztowy: 43-400/strong>
Miasto: Cieszyn

Godziny otwarcia:

24/7

Zadzwoń do nas +48 883 972 672