Regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy – Czechowice-Dziedzice – naprawa wtryskiwaczy Czechowice-Dziedzice

Regeneracja wtryskiwaczy, naprawa pompowtryskiwaczy czy regeneracja turbosprężarek – to tylko niektóre z usług świadczonych przez naszą firmę dla mieszkańców miasta Czechowice-Dziedzice. Jak zlecić nam usługę? To bardzo proste i to bez względu na to, czy mieszkacie Państwo na Renardowicach, czy na Lesisku.

Genesis Turbo Banner

Wystarczy jedynie telefon. Po krótkiej rozmowie wysyłamy do Państwa naszego kuriera, który pod Państwa adresem w Czechowicach-Dziedzicach odbierze od Państwa uszkodzony wtryskiwacz czy pompowtryskiwacz do regeneracji. Dzięki temu nie musicie Państwo sami poszukiwać zakładu zajmującego się regeneracją części samochodowych. Nie stracicie też Państwo swojego cennego czasu.

Zaraz po otrzymaniu przesyłki nasi specjaliści zajmą się jej zawartością. Bez względu na to, czy naprawy wymaga pompowtryskiwacz, czy też regeneracji potrzebuje turbosprężarka, nasi fachowcy szybko wykryją przyczynę niewłaściwej ich pracy. Ocenią, które elementy wymagają wymiany, by podzespół mógł prawidłowo funkcjonować. Po skończonej pracy zregenerowana część zostanie wysłana do Państwa, do miasta Czechowice-Dziedzice. Wcześniej jest ona jednak zawsze dokładnie testowana. Musimy mieć bowiem pewność, że wysyłana część spełni Państwa oczekiwania i sprawi, że samochód nie zawiedzie Państwa na drodze.

W naszej ofercie znajdziecie państwo również usługę regeneracji wtryskiwaczy , a także regenerację pompowtryskiwaczy, układów kierowniczych czy katalizatorów. W ciągłej sprzedaży oferujemy też nowe turbosprężarki oraz nowe wtryskiwacze.


Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, bądź chcielibyście skorzystać z usługi, jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem: +48 883 972 672 oraz pod mailem: centrumturbo@gmail.com
Nasi specjaliści pomogą w każdej kwestii!

Zapraszamy do wysyłki nam swoich wtryskiwaczy w najbliższym możliwym paczkomacie marki Inpost.

Paczkomat: CZD352
Ulica: Szkolna 40
Kod pocztowy: 43-502
Miasto: Czechowice-Dziedzice

Godziny otwarcia:

24/7

Zadzwoń do nas +48 883 972 672