Regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy – Czerwionka-Leszczyny – naprawa wtryskiwaczy Czerwionka-Leszczyny

Genesis Turbo Banner

Jakie objawy daje uszkodzona pompa wtryskowa

W silnikach diesla starszego typu, to właśnie ona jest najczęstszą przyczyną problemów. Zobacz, kiedy możesz przypuszczać, że coś złego dzieje się z pompą wtryskową:

    • nie możesz odpalić zimnego silnika mimo, że “kręci”
    • auto odpala na zimno, ale nie odpala, gdy silnik jest rozgrzany
    • silnik traci moc w czasie jazdy lub nagle przyspiesza
    • do głośniejszej pracy silnika dołącza ciemny dym z rury wydechowej

Ponieważ nowa pompa kosztuje tyle, że czasem cały samochód nie jest tyle wart, nie opłaca się jej od razu wymieniać. Jeśli uszkodzenie nie jest poważne, wizyta w warsztacie, dla którego regeneracja pompowtryskiwaczy to codzienność (Czerwionka-Leszczyny ma taki), powinna wystarczyć.

Aby naprawa pompowtryskiwaczy była możliwa, nie warto zwlekać. Czasem wystarczy porządne czyszczenie, wymiana filtra paliwa i uszczelek, aby wszystko wróciło do normy. Niekiedy niezbędna okazuje się regeneracja wtryskiwaczy. Przyczyną awarii są najczęściej zanieczyszczenia, które powodują uszkodzenia mechaniczne, dlatego już pierwsze niepokojące objawy powinny skłonić cię
do wizyty w warsztacie.

Najlepiej wybrać się do takiego, w którym pracują doświadczeni mechanicy, którzy potrafią ocenić, czy usterka dotyczy pompy, czy też problem leży gdzie indziej. Zakład w mieście Czerwionka – Leszczyny, oprócz regeneracji pompowtryskiwaczy, zajmuje się również regeneracją turbosprężarek. Prowadzi też sprzedaż nowych turbin i pomp, więc masz gwarancję, że wyjedziesz z niego sprawnym samochodem.


Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, bądź chcielibyście skorzystać z usługi, jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem: +48 883 972 672 oraz pod mailem: centrumturbo@gmail.com
Nasi specjaliści pomogą w każdej kwestii!

 

Zapraszamy do wysyłki nam swoich wtryskiwaczy w najbliższym możliwym paczkomacie marki Inpost.

Paczkomat: CZL01A
Ulica: ks. Adolfa Pojdy 40C
Kod pocztowy: 44-238
Miasto: Czerwionka-Leszczyny

Godziny otwarcia:

24/7

Zadzwoń do nas +48 883 972 672