Regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy – Czleadź – naprawa wtryskiwaczy Czleadź

Gdybyśmy chcieli kupić komplet nowych wtryskiwaczy to zapłacimy od kilku do kilkunastu tysięcy złotych. W warsztatach serwisowych też nie ma pewności, że będzie tanio. Jednak jest rozwiązanie tańsze, czyli regeneracja wtryskiwaczy. Cena naprawy lub regeneracji to zazwyczaj niewielka część kosztów nowej części. Dodatkowo klient ma pewność, że w profesjonalnych warsztatach elementy są sprawdzane przed zamontowaniem w silniku. Taka procedura pozwala uniknąć problemów związanych z zainstalowaniem niesprawnej części, które znaleźć można czasem nawet wśród nowych podzespołów. Natomiast podczas naprawy fachowiec może wyszukać przyczyny, które doprowadziły do awarii i podpowiedzieć klientowi jak uniknąć podobnych awarii w przyszłości.

Genesis Turbo Banner

Pracownia techniczna w Czeladzi od lat zajmuje się świadczeniem usług z zakresu regeneracji turbosprężarek, filtrów cząstek stałych DPF, wtryskiwaczy common rail, katalizatorów, jak również sprzedażą nowych turbosprężarek, wtryskiwaczy common rail oraz, regeneracją pompowtryskiwaczy i przekładni kierowniczych.

Czeladź to miasto w południowej Polsce, w województwie śląskim, w powiecie będzińskim. Jest najstarszym miastem powiatu będzińskiego oraz całego Zagłębia.

Jednak działalność naszej pracowni nie ogranicza się tylko do województwa śląskiego. Współpracujemy również z klientami z całej Polski. Zdobywane przez lata doświadczenie w branży mechanicznej przekłada się na wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Nasi fachowcy zawsze uczciwie doradzą czy lepiej naprawiać lub regenerować, czy po prostu kupić nową część.


Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, bądź chcielibyście skorzystać z usługi, jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem: +48 883 972 672 oraz pod mailem: centrumturbo@gmail.com
Nasi specjaliści pomogą w każdej kwestii!

 

Zapraszamy do wysyłki nam swoich wtryskiwaczy w najbliższym możliwym paczkomacie marki Inpost.

Paczkomat: CLD01N
Ulica: Będzińska 80
Kod pocztowy: 41-250
Miasto: Czeladź

Godziny otwarcia:

24/7

Zadzwoń do nas +48 883 972 672