Regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy – Dąbrowa Górnicza – naprawa wtryskiwaczy Dąbrowa Górnicza

Regeneracja turbosprężarek, regeneracja wtryskiwaczy, regeneracja pompowtryskiwaczy oraz naprawa pompowtryskiwaczy na terenie miasta Dąbrowa Górnicza to profesjonalne usługi wykonywane przez Genesis Turbo. Oferujemy także regenerację filtrów cząstek stałych DPF, renowację katalizatorów i przekładni kierowniczych oraz sprzedaż nowych turbosprężarek i wtryskiwaczy. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie napraw podzespołów samochodowych.

Genesis Turbo Banner

Profesjonalne podejście i wnikliwa analiza turbosprężarek, wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy podjęta przez nasz zespół pozwala na wdrożenie najefektywniejszych i sprawdzonych rozwiązań. Proces regeneracji sprzętów rozpoczyna się od diagnostyki, poprzez czyszczenie, wymianę uszkodzonych części, kończąc na badaniach i testach. Kierujemy się dewizą profesjonalizm i precyzja!

Regeneracja przeprowadzana jest przy wykorzystaniu technologicznie zaawansowanych urządzeń znajdujących się w naszym kompleksowym parku maszynowym. To dzięki niemu tworzymy najwyższej jakości produkty. Na uwagę naszych klientów zasługuje nowość na międzynarodowym rynku regeneracji turbosprężarek Cimat Turbotest Automatic.

Genesis Turbo dla każdego klienta przygotowuje protokół i kartę gwarancyjną z informacjami o usterce i przeprowadzonych działaniach. A każdy naprawiony sprzęt w naszej pracowni zyskuje gwarancję bez limitu kilometrów rozpatrywaną „od ręki”. Zapraszamy mieszkańców Dąbrowy Górniczej i okolic do skorzystania z naszych renowacyjnych usług.


Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, bądź chcielibyście skorzystać z usługi, jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem: +48 883 972 672 oraz pod mailem: centrumturbo@gmail.com
Nasi specjaliści pomogą w każdej kwestii!

 

Zapraszamy do wysyłki nam swoich wtryskiwaczy w najbliższym możliwym paczkomacie marki Inpost.

Paczkomat: DGO01ML
Ulica: Piłsudskiego 87
Kod pocztowy: 41-303
Miasto: Dąbrowa Górnicza

Godziny otwarcia:

24/7

Zadzwoń do nas +48 883 972 672