Regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy – Dzierżoniów – naprawa wtryskiwaczy Dzierżoniów

Genesis Turbo Banner

Chcesz zadbać o swój samochód? Naprawa pompowtryskiwaczy Dzierżoniów

Jeżeli Twoje auto ma problem z uruchomieniem silnika, a podczas jazdy zaczyna „szarpać”, to może wskazywać na problem z pompą wtryskową. Jest to usterka, która powinna być jak najszybciej usunięta, gdyż może prowadzić do trwałego uszkodzenia silnika. Sam zakup nowej pompy wtryskowej to ogromny wydatek, nie wspominając o tym, że fachowcowi za wykonanie usługi wymiany, również trzeba sporo zapłacić. Warto więc rozważyć opcję regeneracji pompy. Jest to proces, który wymaga jednak olbrzymiej wiedzy i umiejętności oraz niemałego doświadczenia. Rzadko który warsztat samochodowy posiada odpowiednie narzędzia i sprzęt, niezbędne do wykonania diagnostyki. Nasza firma świadczy usługi w zakresie naprawy i regeneracji pomp. Fachowa regeneracja pompowtryskiwaczy Dzierżoniów i okolice? Jeżeli szukasz pomocy, to skontaktuj się z nami jeszcze dziś!

Profesjonalna regeneracja turbosprężarek? Dzierżoniów i okolice

Jak działa turbosprężarka? Turbina, która jest zasilana przez spaliny silnika, dostarcza do silnika sprężone powietrze. Do cylindra zostaje wprowadzona większa ilość, a to prowadzi do tego, że moc silnika wzrasta, a jednocześnie jego sprawność pozostaje bez zmian. Jakie są zalety zastosowania turbosprężarek w silnikach? Przede wszystkim wzrost sprawności samego silnika, przy jednoczesnym obniżeniu zużycia paliwa. Dodatkowo, turbosprężarki znacząco wpływają na środowisko, gdyż obniżają emisję szkodliwych substancji. Dzięki temu, że silniki wyposażone w turbosprężarki zdecydowanie mniej palą, zużycie paliwa maleję o około 20 – 30 %. Zakup nowej turbosprężarki to wydatek rzędu kilku tysięcy złotych, a regeneracja tego elementu jest dużo tańsza. Warto jednak pamiętać o tym, aby regularnie wymieniać olej i smarować turbosprężarkę, aby uniknąć problemów związanych z jej późniejszą naprawą.

Regeneracja wtryskiwaczy Dzierżoniów – pomożemy Ci z Twoim samochodem!

Zauważyłeś, że Twój samochód zaczął zużywać dużo większe ilości paliwa, a do tego masz problem z jego uruchomieniem i nadmiarem dymu? Problemem mogą być uszkodzone wtryskiwacze. Wtryskiwacz to element silnika, który jest odpowiedzialny za „podawanie” dawki paliwa (pod odpowiednim ciśnieniem) do komory spalania oraz zapewnianie poprawnego rozpylenia paliwa. Regeneracja spryskiwaczy, czyli usługa również oferowana przez naszą firmę, to skuteczne rozwiązanie problemu uszkodzonego wtryskiwacza. Jest to sposób, który pomoże uniknąć aż tak dużych kosztów, jakie byłyby w sytuacji, gdzie trzeba by zainwestować w zupełnie nowy element.


Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, bądź chcielibyście skorzystać z usługi, jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem: +48 883 972 672 oraz pod mailem: centrumturbo@gmail.com
Nasi specjaliści pomogą w każdej kwestii!

 

Zapraszamy do wysyłki nam swoich wtryskiwaczy w najbliższym możliwym paczkomacie marki Inpost.

Paczkomat: DZI01N
Ulica: Piastowska 11
Kod pocztowy: 58-200
Miasto: Dzierżoniów

Godziny otwarcia:

24/7

Zadzwoń do nas +48 883 972 672