Regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy – Elbląg – naprawa wtryskiwaczy Elbląg

Genesis Turbo Banner

Regeneracja turbosprężarek i układów wtrysku Elbląg

Zapraszamy mieszkańców Elbląga oraz jego okolic do zapoznania się z ofertą naszego serwisu. Nasze usługi obejmują procedury takie, jak regeneracja turbosprężarek, regeneracja wtryskiwaczy Common Rail i regeneracja filtrów DPF. Odnawiamy też pompowtryskiwacze i przekładnie kierownicze. Zajmujemy się także sprzedażą fabrycznie nowych wtryskiwaczy Common Rail oraz turbosprężarek.

Nasza oferta

Regeneracja pompowtryskiwaczy to procedura, która pozwoli klientowi na uniknięcie wymiany całego wtryskiwacza. Specjaliści naszego serwisu wykorzystują specjalistyczne urządzenia, dzięki którym naprawiana część trafia do samochodu jak nowa. Odnawiane elementy są sprawdzane z wykorzystaniem mikroskopów, zaś podczas ich czyszczenia wykorzystujemy myjki ultradźwiękowe. Każdy element jest dokładnie testowany po zakończonej regeneracji, zarówno pod kątem pracy pomp, jak i jakości rozpylenia. Stare uszczelnienia wymieniamy zaś na fabrycznie nowe.

Regenerujemy wtryskiwacze wszystkich wiodących producentów: Bosch, Delphi, Siemens oraz Denso. Naprawiana część jest składana zgodnie z technologią przyjętą przez jej producenta, z wykorzystaniem tylko i wyłącznie oryginalnych komponentów.

Każda zakończona naprawa pompowtryskiwaczy i regeneracja turbosprężarek jest objęta gwarancją. Zapewniamy najwyższy standard regeneracji turbosprężarek i wtryskiwaczy na terenie Elbląga. UWAGA: nie prowadzimy generalnej naprawy samochodów, regeneracji sprężarek klimatyzacji i sprzedaży części samochodowych innych, niż wtryskiwacze Common Rail i turbosprężarki. Regeneracji NIE PODLEGAJĄ części, które doznały uszkodzeń mechanicznych!


Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, bądź chcielibyście skorzystać z usługi, jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem: +48 883 972 672 oraz pod mailem: centrumturbo@gmail.com
Nasi specjaliści pomogą w każdej kwestii!

Zapraszamy do wysyłki nam swoich wtryskiwaczy w najbliższym możliwym paczkomacie marki Inpost.

Paczkomat: ELB01A
Ulica: Dąbka 74
Kod pocztowy: 82-300
Miasto: Elbląg

Godziny otwarcia:

24/7

Zadzwoń do nas +48 883 972 672