Regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy – Giżycko – naprawa wtryskiwaczy Giżycko

Genesis Turbo Banner

Regeneracja części samochodowych w Giżycku

Regeneracja wtryskiwaczy, turbosprężarek oraz naprawa pompowtryskiwaczy w Giżycku. Mamy nowoczesne urządzenia oraz wyszkoloną kadrę, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko i skutecznie dokonać wymienionych wyżej napraw. Przywracamy starym, zużytym elementom nowe życie. Jesteśmy w stanie przeprowadzić regenerację układu wtryskowego i turbosprężarki niemal w każdym aucie i to niezależnie od wersji silnikowej czy rocznika. Oferujemy też części fabrycznie nowe.

Zajmujemy się również regeneracją katalizatorów oraz filtrów cząstek stałych, a nawet zużytych przekładni kierowniczych. Z wszystkich tych usług możesz skorzystać w Giżycku. Gwarantujemy też fachową pomoc i doradztwo w przypadku, gdy danej części nie da się lub nie opłaca zregenerować. Na przykład z powodu braku na rynku podzespołów zamiennych.

Przed przystąpieniem do czynności serwisowych związanych z regeneracją turbosprężarki, wtryskiwaczy czy pompowtryskiwaczy sporządzamy kosztorys dla klienta. Dzięki czemu nie musi on obawiać się niespodziewanych wydatków.

Dlaczego warto zdecydować się na regenerację? Przede wszystkim ze względu na niskie koszty, taka naprawa danej części jest dużo tańsza niż zakup fabrycznie nowej. Poza tym jest ona równie sprawna co ta z fabryki. W ramach naprawy wymieniane są głównie części ruchome, które wpływają na pracę danego podzespołu. Te nieruchome zostają, dzięki czemu można wiele zaoszczędzić. Regenerację przeprowadzamy fachowo, a części – podobnie jak te nowe – objęte są gwarancją.


Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, bądź chcielibyście skorzystać z usługi, jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem: +48 883 972 672 oraz pod mailem: centrumturbo@gmail.com
Nasi specjaliści pomogą w każdej kwestii!

Zapraszamy do wysyłki nam swoich wtryskiwaczy w najbliższym możliwym paczkomacie marki Inpost.

Paczkomat: GZC04N
Ulica: Warszawska 18A
Kod pocztowy: 11-500
Miasto: Giżycko

Godziny otwarcia:

24/7

Zadzwoń do nas +48 883 972 672