Regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy – Goleniów – naprawa wtryskiwaczy Goleniów

Genesis Turbo Banner

Jak sprawdzić turbo przed zakupem?

Szukając samochodu na rynku wtórnym spotkać się możemy z autami wyposażonymi w układy turbodoładowania.
Jak zatem przed zakupem sprawdzić jakość turbosprężarki?
Najlepszą opcją byłoby sprawdzenie tego na stacji diagnostycznej. Nie zawsze mamy jednak taką możliwość. Przykładem niech będzie jedna z polskich miejscowości: Goleniów.

Kupujemy używane auto w Goleniowie. Wszystko wydaje się w porządku, ale będąc doświadczonymi użytkownikami wiedząc o istniejącym tam układzie turbo chcemy to sprawdzić.

Na co zwracać uwagę

1. Warto uruchomić silnik i sprawdzić czy z układu wydechowego nie wydostaje się dym o czarnym lub niebieskim kolorze. Czarny oznaczać będzie niedopalenie mieszanki paliwowo-powietrznej spowodowane przez zbyt niskie ciśnienie sprężonego powietrza, a niebieski spalanie oleju silnikowego czyli nieszczelność układu olejowego. Wtedy warto spojrzeć również na pompę oleju i przewody.

2. Następnie warto sprawdzić czy w czasie jazdy, po wejściu silnika na wysokie obroty, turbosprężarka się załącza i nie wydaje podejrzanych dźwięków takich jak tarcie metalu o metal czy pisk.

Czego nie robić?

Nie polecamy odłączenia przewodu spalinowego od turbiny i sprawdzania w niej luzów. Dlaczego? Do turbosprężarki mogą dostać się zanieczyszczenia, które mogą naruszyć układ turbodoładowania, ale i jednostki napędowej.

Co w przypadku zauważenia niepokojących sygnałów?

Warto wtedy wyszukać miejsce, które ma w swoim portfolio takie usługi jak: regeneracja turbosprężarek Goleniów, regeneracja wtryskiwaczy Goleniów, regeneracja pompowtryskiwaczy Goleniów, naprawa pompowtryskiwaczy Goleniów.


Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, bądź chcielibyście skorzystać z usługi, jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem: +48 883 972 672 oraz pod mailem: centrumturbo@gmail.com
Nasi specjaliści pomogą w każdej kwestii!

Zapraszamy do wysyłki nam swoich wtryskiwaczy w najbliższym możliwym paczkomacie marki Inpost.

Paczkomat: GOL02N
Ulica: Zakładowa 2
Kod pocztowy: 72-100
Miasto: Goleniów

Godziny otwarcia:

24/7

Zadzwoń do nas +48 883 972 672