Regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy – Gorzów Wielkopolski – naprawa wtryskiwaczy Gorzów Wielkopolski

Genesis Turbo to profesjonalny serwis poświęcony naprawie podzespołów samochodowych. Swoje usługi oferujemy w Gorzowie Wielkopolskim i okolicy. Fachowy personel służy swoją radą. Prawidłowa i cicha praca każdego ze sprzętów jest możliwa dzięki specjalistycznej diagnozie i regeneracji.

Genesis Turbo Banner

Nasz zespół pracowników wykonuje usługi z obszaru regeneracji podzespołów samochodowych (regeneracja turbosprężarek, regeneracja wtryskiwaczy, regeneracja pompowtryskiwaczy oraz naprawa pompowtryskiwaczy) na terenie miasta Gorzów Wielkopolski. Usługi Genesis Turbo obejmują nie tylko naprawę, ale także sprzedaż nowych turbosprężarek i wtryskiwaczy.

Regeneracja turbosprężarek, regeneracja wtryskiwaczy oraz regeneracja pompowtryskiwaczy to trzy etapy działań. Pierwszym z nich jest przygotowanie sprzętu z usterką do regeneracji. Sprzęt zostaje rozebrany na części pierwsze i diagnozowany. Podczas drugiego etapu regeneracji poszczególne elementy sprzętu są czyszczone w specjalnych myjkach ultradźwiękowych. Następnie fachowcy wymieniają uszkodzone części na nowe. Złożenie sprzętu w całość przebiega z zachowaniem norm i wytycznych producenta danego sprzętu. Finalizacją określa się etap testów i przeprowadzania badań wartości rzeczywistych. Państwo otrzymują od nas wiadomość z raportem renowacji. Nasze usługi gwarantują długą żywotność i użyteczność.

Zapraszamy mieszkańców Gorzowa Wielkopolskiego i okolic do skorzystania z naszej oferty renowacyjnej. Po zrealizowanej usłudze otrzymają Państwo gwarancję bez limitu kilometrów rozpatrywaną „od ręki”.


Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, bądź chcielibyście skorzystać z usługi, jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem: +48 883 972 672 oraz pod mailem: centrumturbo@gmail.com
Nasi specjaliści pomogą w każdej kwestii!

 

Zapraszamy do wysyłki nam swoich wtryskiwaczy w najbliższym możliwym paczkomacie marki Inpost.

Paczkomat: GWI04A
Ulica: Górczyńska 19
Kod pocztowy: 66-400
Miasto: Gorzów Wielkopolski

Godziny otwarcia:

24/7

Zadzwoń do nas +48 883 972 672