Regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy – Grodzisk Mazowiecki – naprawa wtryskiwaczy Grodzisk Mazowiecki

Przekładnia kierownicza to element mechanizmu kierowniczego, jej bardzo popularna nazwa to maglownica. Część ta jest bardzo ważna, ponieważ dzięki niej nasze auto jedzie w wybranym przez nas kierunku. Jednak jak każda inna część w samochodzie ulega zużyciu, zniszczeniu i awariom. Jednymi z bardziej narażonych na uszkodzenia elementów całego układu są końcówki drążków kierowniczych oraz same drążki kierownicze.

Genesis Turbo Banner

Regeneracja przekładni kierowniczej to w wielu przypadkach bardzo korzystna cenowo alternatywa dla zakupu nowej przekładni. Pracownia regeneracyjna w Grodzisku oferuje Państwu szeroką gamę usług regeneracji turbosprężarek, filtrów cząsteczek stałych DPF, katalizatorów, pompowtryskiwaczy, wtryskiwaczy common rail oraz wymienionych już przekładni kierowniczych. Każda z usług wykonywana jest na najwyższym poziomie, precyzyjnie i przez doświadczonych pracowników naszej firmy. Najnowsze technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam wykonywać naszą pracę szybko i sprawnie.

Grodzisk to miasto położone w województwie mazowieckim i to w tej miejscowości działamy od wielu lat, zdobywając rzeszę zadowolonych klientów, którzy są naszą najlepszą rekomendacją. Nasza działalność nie ogranicza się tylko do obrębu województwa mazowieckiego. Przy pomocy Poczty Polskiej i firm kurierskich współpracujemy z klientami z całego kraju. Każdy może przesłać do nas uszkodzoną część, a my ją zregenerujemy i naprawimy o ile to możliwe, a później odeślemy do klienta. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu. Udzielamy wszelkich informacji drogą telefoniczną bądź mailową.


Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, bądź chcielibyście skorzystać z usługi, jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem: +48 883 972 672 oraz pod mailem: centrumturbo@gmail.com
Nasi specjaliści pomogą w każdej kwestii!

 

Zapraszamy do wysyłki nam swoich wtryskiwaczy w najbliższym możliwym paczkomacie marki Inpost.

Paczkomat: GRM02A
Ulica: Żyrardowska 50
Kod pocztowy: 05-825
Miasto: Grodzisk Mazowiecki

Godziny otwarcia:

24/7

Zadzwoń do nas +48 883 972 672