Regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy – Grudziądz – naprawa wtryskiwaczy Grudziądz

Genesis Turbo Banner

Regeneracja turbosprężarek i układów wtrysku Grudziądz

„Miasto na szczęście”, jak okoliczni mieszkańcy nazywają Grudziądz, to niezwykle malownicza lokacja. Od swojej starej architektury, po wspaniały widok na jezioro Rudnickie, jest to jedno z ostatnich miejsc, które powinny tonąć w samochodowych spalinach. Regeneracja pompowtryskiwaczy, świadczona przez nasz serwis, pozwoli nam na zredukowanie produkcji toksycznych dymów z rury wydechowej. Zużywające się wtryskiwacze szkodzą jednak nie tylko środowisku, ale nawet silnikowi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Jakość i nowoczesność

Nasi wykwalifikowani pracownicy oferują Państwu szereg usług regeneracyjnych. Należą do nich: regeneracja turbosprężarek, regeneracja wtryskiwaczy Common Rail i pompowtryskiwaczy oraz odnowa filtrów cząstek stałych DPF, katalizatorów i przekładni kierowniczych. Zajmujemy się też sprzedażą fabrycznie nowych turbosprężarek oraz wtryskiwaczy Common Rail. Naprawiamy części marek Bosch, Delphi, Siemens i Denso.

Wysoką jakość naprawy pompowtryskiwaczy i pozostałych części w naszym serwisie zapewniają nowoczesne narzędzia, gwarantujące najwyższą jakość usług w Grudziądzu. Nasi specjaliści badają stan każdego elementu pod elektronicznym mikroskopem, po czym regenerują go za pomocą specjalistycznych stołów naprawczych. Aby bezpiecznie usunąć wszystkie niebezpieczne zanieczyszczenia, wykorzystujemy myjki ultradźwiękowe. Stare uszczelnienia zawsze wymieniamy na nowe, po czym montujemy część zgodnie z technologią przyjętą przez jej producenta. Po realizacji każdego zamówienia wystawiamy gwarancję.

UWAGA! Nie zajmujemy się naprawą generalną ani regeneracją sprężarek klimatyzacji! Nie sprzedajemy też części używanych. Regeneracji nie podlegają części, które zostały uszkodzone mechanicznie!


Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, bądź chcielibyście skorzystać z usługi, jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem: +48 883 972 672 oraz pod mailem: centrumturbo@gmail.com
Nasi specjaliści pomogą w każdej kwestii!

 

Zapraszamy do wysyłki nam swoich wtryskiwaczy w najbliższym możliwym paczkomacie marki Inpost.

Paczkomat: GRU01A
Ulica: Dworcowa 3
Kod pocztowy: 86-300
Miasto: Grudziądz

Godziny otwarcia:

24/7

Zadzwoń do nas +48 883 972 672