Regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy – Kalisz – naprawa wtryskiwaczy Kalisz

Genesis Turbo Banner

Regeneracja turbosprężarek i układów wtrysku Kalisz

Kalisz jest jednym z najważniejszych ośrodków kulturalnych Polski. Organizowane są tu liczne festiwale, zaś każdego roku do filharmonii i galerii przybywają tłumy turystów z całego kraju. Jadąc ulicami tego malowniczego miasta, nie powinno się zapominać o szkodliwej emisji spalin. Jednym z najczęstszych powodów zanieczyszczeń są zużyte wtryskiwacze, zaś ich regeneracja pozwoli nam także na uniknięcie problemów z silnikiem. Nasz serwis oferuje Państwu regenerację pompowtryskiwaczy na najwyższym poziomie.

Nasza oferta

Regeneracja wtryskiwaczy Common Rail i pompowtryskiwaczy to nie jedyna procedura, którą zajmują się nasi wykwalifikowani specjaliści. Naszym klientom oferujemy także usługi takie, jak: regeneracja turbosprężarek, regeneracja katalizatorów, regeneracja filtrów cząstek stałych DPF oraz odnowa przekładni kierowniczych. Zajmujemy się też sprzedażą nowych wtryskiwaczy Common Rail oraz turbosprężarek. Regenerujemy części marek Bosch, Siemens, Denso oraz Delphi.

Naprawa pompowtryskiwaczy i pozostałych wyżej wymienionych części w naszym serwisie przebiega z użyciem nowoczesnego sprzętu. Każdy regenerowany element jest początkowo oglądany pod mikroskopem. Do regeneracji części wykorzystujemy specjalistyczne urządzenia renomowanych marek. Wszelkie zanieczyszczenia są usuwane za pomocą myjki ultradźwiękowej. Stare uszczelnienia zawsze wymieniamy na nowe. Składając części z powrotem, robimy to zgodnie z technologią przyjętą przez producenta. Przeprowadzamy też szereg niezbędnych testów sprawności części przed wystawieniem gwarancji. Zapewniamy najwyższy standard wykonanych usług w Kaliszu.

Nasz serwis NIE JEST warsztatem samochodowym! Nie zajmujemy się generalnymi naprawami oraz regeneracją sprężarek klimatyzacji! Nie sprzedajemy części używanych! Regeneracji podlegają tylko części nieuszkodzone mechanicznie!


Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, bądź chcielibyście skorzystać z usługi, jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem: +48 883 972 672 oraz pod mailem: centrumturbo@gmail.com
Nasi specjaliści pomogą w każdej kwestii!

 

Zapraszamy do wysyłki nam swoich wtryskiwaczy w najbliższym możliwym paczkomacie marki Inpost.

Paczkomat: KAL03A
Ulica: Wojska Polskiego 2
Kod pocztowy: 62-800
Miasto: Kalisz

Godziny otwarcia:

24/7

Zadzwoń do nas +48 883 972 672