Regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy – Katowice – naprawa wtryskiwaczy Katowice

Katowice są dynamicznie rozwijającą się aglomeracją, gdzie zapotrzebowanie na naprawę podzespołów silnikowych stale rośnie. Katowice to miasto, w którym mamy przyjemność zaoferować Państwu profesjonalne usługi naszej firmy, w zakres których wchodzą między innymi: regeneracja turbosprężarek, przekładni kierowniczych, regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy, a także sprzedaż nowych turbosprężarek i wtryskiwaczy Common Rail. Nasze usługi cieszą się bardzo dobrą opinią w wielu miastach Polski, takich jak Katowice.

Genesis Turbo Banner

Naprawa pompowtryskiwaczy wymaga specjalistycznego sprzętu oraz doświadczenia, dzięki któremu możemy zagwarantować naszym klientom długotrwałe efekty. Jeśli poszukujesz niezawodnych usług, takich jak regeneracja pompowtryskiwaczy, Katowice to doskonałe miejsce, gdzie możesz skorzystać z naszej fachowej pomocy.

Podczas procesu jakim jest regeneracja wtryskiwaczy, w pierwszej kolejności rozbieramy wtryskiwacz, aby następnie wyczyścić dokładnie wszystkie jego części. Korzystamy przy tym z najnowszych metod, takich jak mycie wysokotemperaturowe i ultradźwiękowe. Po mikroskopowej diagnozie napotkanych usterek zastępujemy uszkodzone elementy nowymi i składamy wtryskiwacz do pierwotnej postaci. Następnie, dokonujemy dokładnych pomiarów, dzięki przeznaczonym do tego celu stołom probierczym i ustawiamy poprawione parametry wtryskiwacza, po czym montujemy z powrotem w silniku.

W przypadku regeneracji turbosprężarek, po demontażu dokładnym oczyszczeniu i zastąpieniu wadliwych części, wyważany jest wirnik przy użyciu specjalnej wyważarki. Kolejne etapy to wymiana łożysk, pierścieni oraz założenie nowych śrub montażowych. Procesem, na którym kończy się regeneracja turbosprężarek jest test w warunkach imitujących pracę w silniku.


Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, bądź chcielibyście skorzystać z usługi, jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem: +48 883 972 672 oraz pod mailem: centrumturbo@gmail.com
Nasi specjaliści pomogą w każdej kwestii!

 

Zapraszamy do wysyłki nam swoich wtryskiwaczy w najbliższym możliwym paczkomacie marki Inpost.

Paczkomat: KAT18A
Ulica: 1 Maja 31
Kod pocztowy: 40-001
Miasto: Katowice

Godziny otwarcia:

24/7

Zadzwoń do nas +48 883 972 672