Regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy – Kędzierzyn-Koźle – naprawa wtryskiwaczy Kędzierzyn-Koźle

Nasz serwis od początku istnienia zajmuje się szeroko pojętą regeneracją i sprzedażą określonych części samochodowych. Do głównych gałęzi działalności należą regeneracja turbosprężarek i wtryskiwaczy a także regeneracja i naprawa pompowtryskiwaczy.
Genesis Turbo Banner

Działamy na terenie całego kraju. Zapraszamy osoby zamieszkujące Kędzierzyn-Koźle oraz inne zakątki Polski.

Do każdej regeneracji podchodzimy bardzo poważnie. Posiadamy profesjonalny sprzęt, który pozwala ocenić stan danej części oraz określić zakres prac. Pracujemy na sprzęcie najwyższej jakości, dzięki czemu jesteśmy w stanie rozwiązać nawet najbardziej skomplikowany problem. Naprawiamy i regenerujemy samochody osobowe, dostawcze oraz inne maszyny posiadające turbosprężarki, wtryskiwacze i pompy wtryskowe. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

Regeneracja pompowtryskiwaczy i turbosprężarek to nasz konik. Pracownicy, którzy zajmują się tym tematem posiadają ogromną wiedzę i doświadczenie, dzięki czemu już na samym wstępie mogą zapewnić klienta, że usługa zostanie wykonana na najwyższym poziomie. Co więcej, warto, abyście wiedzieli Państwo, że najważniejsze dla nas jest dobro osób, które się do nas zgłaszają, dlatego też za usługę proponujemy atrakcyjne ceny, dzięki którym każdy może naprawić usterkę.

Kędzierzyn-Koźle to jedna z miejscowości, w których działamy. To tutaj dokonujemy mniej lub bardziej skomplikowanych napraw. Chcemy, abyście Państwo pamiętali również o tym, że nie jesteśmy zwykłym serwisem. Nie zajmujemy się szeroko pojętą mechaniką samochodową, a jedynie jej wycinkiem, jakim są naprawa i regeneracja pompowtryskiwaczy i turbosprężarek.


Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, bądź chcielibyście skorzystać z usługi, jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem: +48 883 972 672 oraz pod mailem: centrumturbo@gmail.com
Nasi specjaliści pomogą w każdej kwestii!

 

Zapraszamy do wysyłki nam swoich wtryskiwaczy w najbliższym możliwym paczkomacie marki Inpost.

Paczkomat: KKZ01N
Ulica: Wyspiańskiego 51
Kod pocztowy: 47-200
Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Godziny otwarcia:

24/7

Zadzwoń do nas +48 883 972 672