Regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy – Knurów – naprawa wtryskiwaczy Knurów

Genesis Turbo Banner

Regeneruj i ograniczaj koszty napraw

Specjalizujemy się w usługach regeneracji i naprawy elementów układu wtryskowego. Mamy profesjonalny park maszynowy, zatrudniamy doświadczonych, rzetelnych fachowców.

Najważniejszą częścią układu wtryskowego jest pompa wtryskowa. Co zrobić, gdy się zepsuje lub zużyje? Zalecamy diagnostykę, która da odpowiedź na pytanie – wymiana czy może regeneracja pompowtryskiwaczy. Drugie rozwiązanie jest tańsze. Naprawa pompowtryskiwaczy to usługa dla doświadczonych profesjonalistów. Wymaga użycia wyłącznie oryginalnych części dedykowanych danemu modelowi pompy i samochodu.

Dotkliwą bolączką dla użytkowników samochodów z silnikiem wysokoprężnym jest awaria turbosprężarki. Wymiana tego podzespołu wiąże się ze sporymi wydatkami. Koszty napraw można jednak znacząco ograniczyć. Regeneracja turbosprężarek to rozwiązanie, które przynosi pożądane efekty, a jest znacznie tańsze niż wymiana części. Warto je powierzyć dobremu warsztatowi, bo wymaga specjalistycznych maszyn i świetnie wykwalifikowanych fachowców.

Podobnie jest, jeśli chodzi o wtryskiwacze. Są one precyzyjne, ale delikatne, więc narażone na uszkodzenia. Awaria to spore problemy i znaczne koszty, bo kiedy zepsuje się jeden wtryskiwacz, naprawić lub wymienić należy wszystkie. Jednak je także można z powodzeniem regenerować. Żeby regeneracja wtryskiwaczy była skuteczna, warto skorzystać z usług profesjonalnego zakładu. Oferujemy swoje usługi w Knurowie.

Zapraszamy! Knurów leży w południowej części Polski, w województwie śląskim, w południowych granicach powiatu gliwickiego – 9 kilometrów od Gliwic i 20 km od Rybnika.


Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, bądź chcielibyście skorzystać z usługi, jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem: +48 883 972 672 oraz pod mailem: centrumturbo@gmail.com
Nasi specjaliści pomogą w każdej kwestii!

Zapraszamy do wysyłki nam swoich wtryskiwaczy w najbliższym możliwym paczkomacie marki Inpost.

Paczkomat: KNU01G
Ulica: Marynarzy 11
Kod pocztowy: 44-190
Miasto: Knurów

Godziny otwarcia:

24/7

Zadzwoń do nas +48 883 972 672