Regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy – Krotoszyn – naprawa wtryskiwaczy Krotoszyn

Genesis Turbo Banner

Regeneracja części samochodowych w Krotoszynie

Regeneracja turbosprężarki, wtryskiwaczy oraz naprawa pompowtryskiwaczy to główne usługi, którymi zajmuje się nasz serwis w Krotoszynie. Mamy nowoczesne urządzenia oraz wyspecjalizowany personel, który wykonuje pracę szybko i solidnie. Dzięki nam Twoje zużyte części odzyskają pełną sprawność. Nie ważne czy masz auto niemieckie, japońskie, francuskie czy amerykańskie. Jesteśmy w stanie zregenerować wymienione wyżej elementy prawie we wszystkich modelach samochodów.

W ofercie mamy również regenerację filtrów cząstek stałych oraz katalizatorów, a także przekładni kierowniczych. Działamy w Krotoszynie i okolicach. W przypadku, gdy dana część nie nadaje się do regeneracji proponujemy zakup fabrycznie nowej. Podobnie dzieje się w sytuacji, gdy naprawa nie jest opłacalna. W każdym przypadku służymy klientom fachowym doradztwem.

Przed rozpoczęciem regeneracji turbosprężarki, wtryskiwaczy czy naprawy pompy wysokiego ciśnienia przygotowujemy kosztorys dla klienta. Dzięki temu decydując się na nasze usługi nie trzeba obawiać się ukrytych kosztów.

Dlaczego warto regenerować zużyte części? Przede wszystkim ze względu na fakt, iż tak naprawione podzespoły odzyskują swoją pierwotną sprawność, a koszt takiej operacji jest znacznie tańszy niż zakup fabrycznie nowego elementu. Niezmienione pozostają elementy nieruchome, części ruchome podlegają wymianie na nowe. Czynność jest w pełni bezpieczna, a na zregenerowane elementy udzielamy gwarancji. Jesteśmy pewni ich wysokiej jakości i długotrwałej żywotności.


Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, bądź chcielibyście skorzystać z usługi, jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem: +48 883 972 672 oraz pod mailem: centrumturbo@gmail.com
Nasi specjaliści pomogą w każdej kwestii!

Zapraszamy do wysyłki nam swoich wtryskiwaczy w najbliższym możliwym paczkomacie marki Inpost.

Paczkomat: KRS01N
Ulica: Koźmińska 47C
Kod pocztowy: 63-700
Miasto: Krotoszyn

Godziny otwarcia:

24/7

Zadzwoń do nas +48 883 972 672