Regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy – Kujawsko-pomorskie – naprawa wtryskiwaczy Kujawsko-pomorskie

Genesis Turbo Banner

Profesjonalne podejście do klienta, możliwe tylko u nas!

Nasza firma znajduje się w województwie kujawsko-pomorskim i jest specjalistycznym serwisem motoryzacyjnym, który działa na rynku od kilkunastu lat.  Od chwili kiedy powstaliśmy staramy się świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, jak do tej pory z rewelacyjnymi wynikami.  Nasi klienci są zadowoleni i nieraz otrzymywaliśmy wyrazy uznania. Zgłaszają się do nas także wielkie, renomowane firmy.

Naprawy dokonujemy tylko i wyłącznie z zastosowaniem najwyższej jakości części motoryzacyjnych. Specjalistyczny sprzęt i maszyny przydatne do codziennej pracy również co od producenta najwyższej jakości. Dzięki tak wspaniałym urządzeniem mamy możliwość wykonywania swojej pracy z najwyższą dokładnością. Naszego zespołu Nie byłoby, gdyby nie profesjonalna, wyedukowana  i wyszkolona załoga.

W naszym zakładzie w województwie kujawsko-pomorskim, na co dzień zajmujemy się regeneracją turbosprężarek, regeneracja wtryskiwaczy oraz regeneracja pompowtryskiwaczy.  Jak wiadomo praca z częściami Diesla jest bardzo ciężka i pracochłonna, dlatego musimy się znać na tym Co robiły. Mało który fachowiec jest w stanie porządnie zregenerować taką część. My nie mamy z tym najmniejszego problemu i nie boimy się żadnego wyzwania.

Ponadto zajmujemy się także naprawa pompowtryskiwaczy, regeneracja filtrów cząstek stałych, a także regeneracja katalizatorów. Trudnimy się również w sprzedaży nowych turbosprężarek oraz w sprzedaży nowych wtryskiwaczy Common Rail.


Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, bądź chcielibyście skorzystać z usługi, jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem: +48 883 972 672 oraz pod mailem: centrumturbo@gmail.com
Nasi specjaliści pomogą w każdej kwestii!

Zadzwoń do nas +48 883 972 672