Regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy – Kwidzyn – naprawa wtryskiwaczy Kwidzyn

Genesis Turbo Banner

Regeneracja układu wtryskowego

Usterki silników diesla to przede wszystkim awarie turbosprężarek, pompowtryskiwaczy oraz wtryskiwaczy. Co nas powinno zaniepokoić i wzbudzić podejrzenia, że awarii uległ jeden z tych podzespołów?

Przede wszystkim spadek mocy silnika. Mogą też wystąpić problemu z odpaleniem samochodu, a podczas jazdy z rur wydechowych może wydobywać się czarny lub biały dym. Niepokojący będzie też szarpanie i wzrost zużycia paliwa. Im nowsza technologia, tym droższa naprawa. Na szczęście każdą z części układu wtryskowego można regenerować. To pozwala ograniczyć koszty napraw.

Sercem układu wtryskowego jest pompa. Regeneracja pompowtryskiwaczy to dość skomplikowana czynność, więc warto ją powierzyć wyspecjalizowanemu warsztatowi. Takiemu, jak nasz w Kwidzynie. Warto przy tym pamiętać, że naprawa pompowtryskiwaczy będzie skuteczna, jeśli zostaną przy tym wykorzystane oryginalne części dedykowane danemu modelowi pompy i samochodu.

Specjalistycznych maszyn i świetnie wykwalifikowanych fachowców wymaga też regeneracja turbosprężarek. Podobnie jest, jeśli chodzi o wtryskiwacze w silnikach diesla, Są one stosunkowo awaryjne. Awaria to spore problemy i znaczne koszty, bo kiedy zepsuje się jeden wtryskiwacz, naprawić lub wymienić należy wszystkie. Jednak je także można z powodzeniem regenerować. Żeby regeneracja wtryskiwaczy była skuteczna, warto skorzystać z usług profesjonalnego zakładu.

Zapraszamy! Kwidzyn to miasto w województwie pomorskim, w powiecie kwidzyńskim, położone nad rzeką Liwą, prawym dopływem Nogatu, 5 km od Wisły.


Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, bądź chcielibyście skorzystać z usługi, jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem: +48 883 972 672 oraz pod mailem: centrumturbo@gmail.com
Nasi specjaliści pomogą w każdej kwestii!

Zapraszamy do wysyłki nam swoich wtryskiwaczy w najbliższym możliwym paczkomacie marki Inpost.

Paczkomat: KWD05N
Ulica: Kopernika 25A
Kod pocztowy: 82-500
Miasto: Kwidzyn

Godziny otwarcia:

24/7

Zadzwoń do nas +48 883 972 672