Regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy – Łódzkie – naprawa wtryskiwaczy Łódzkie

Genesis Turbo Banner

Regeneracja wtryskiwaczy, turbosprężarek i pompowtryskiwaczy

Jeżeli jesteś zainteresowany regeneracją turbosprężarki, wtryskiwaczy czy pompowtryskiwaczy, to zapraszamy do naszego salonu, który zlokalizowany jest w województwie łódzkim. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, która pracuje tylko na częściach najwyższej jakości, a na wykonywaniu swoich obowiązków znamy się, jak mało kto. W województwie łódzkim nie ma drugiej takiej firmy, która wykona dla ciebie powyższe usługi.

Regeneracja turbosprężarek jest bardzo skrupulatnym i trudnym zajęciem, dlatego używamy nowych i najlepszej jakości części. Do każdej zregenerowanej przez nas turbosprężarki dołączamy także raport wyważenia.

Bardzo często w nowych samochodach wtryskiwacze szybko ulegają uszkodzeniom. Niewielkich rozmiarów część, przypominająca długopis — wtryskiwacz, jest bardzo droga. Dlatego wielu klientów decyduje się na sprawną i mniej kosztowną regenerację wtryskiwaczy.

Co więcej, zajmujemy się także naprawą elektronicznie sterowanych pompowtryskiwaczy oraz mechanicznie sterowanych pomp Delphi. Mamy także odpowiedni sprzęt po to, aby zająć się naprawą pomp wysokiego ciśnienia, które znajdziemy w układach common rail. Naprawiając jakąkolwiek część, zawsze używamy tylko i wyłącznie oryginalnych części zamiennych. Naprawa przebiega według ściśle określonych zaleceń i nigdy nie pomijamy żadnej procedury. Sama regeneracja pompowtryskiwaczy również jest możliwa. Za taką usługę zapłacimy mniej niż za zakup nowej części.


Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, bądź chcielibyście skorzystać z usługi, jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem: +48 883 972 672 oraz pod mailem: centrumturbo@gmail.com
Nasi specjaliści pomogą w każdej kwestii!

Zadzwoń do nas +48 883 972 672