Regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy – Luboń – naprawa wtryskiwaczy Luboń

Przez regenerację rozumiemy przywrócenie urządzenia do jego stanu pierwotnego, czyli do czasu przed pojawieniem się usterki. Jest to bardzo często stosowane rozwiązanie ze względu na koszt, który jest znacznie niższy od kosztu zakupu nowego podzespołu czy urządzenia, który może wynieść nawet kilka tysięcy. Przy użyciu najnowszych przyrządów mierniczych i narzędzi do napraw oraz wieloletniego doświadczenia w tej branży nasza pracownia techniczna w Luboniu świadczy usługi regeneracji turbosprężarek, filtrów cząstek stałych DPF, przekładni kierowniczych, katalizatorów czy pompowtryskiwaczy.

Genesis Turbo Banner

Luboń to niewielka miejscowość w województwie wielkopolskim. To tu świadczymy dla Państwa wymienione usługi. Jesteśmy do dyspozycji przez sześć dni w tygodniu dla klientów z całego kraju, a to dzięki temu, że można do nas przysłać uszkodzoną część przesyłka kurierską lub pocztą, a my w najkrótszym możliwym czasie dokonamy przeglądu, naprawy lub regeneracji i odeślemy podzespół do klienta.

W razie pytań nasi doświadczeni pracownicy udzielają wszelkich informacji dotyczących wykonanej naprawy lub przyczyn powstania usterki i doradzą czy regeneracja/naprawa jest opłacalna w danym przypadku. Nasi dotychczasowi zadowoleni klienci to najlepsze z możliwych rekomendacji. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.


Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, bądź chcielibyście skorzystać z usługi, jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem: +48 883 972 672 oraz pod mailem: centrumturbo@gmail.com
Nasi specjaliści pomogą w każdej kwestii!

 

Zapraszamy do wysyłki nam swoich wtryskiwaczy w najbliższym możliwym paczkomacie marki Inpost.

Paczkomat: LBO01A
Ulica: Dębiecka 1
Kod pocztowy: 62-030
Miasto: Luboń

Godziny otwarcia:

24/7

Zadzwoń do nas +48 883 972 672