Regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy – Lubuskie – naprawa wtryskiwaczy Lubuskie

Genesis Turbo Banner

Profesjonalne podejście do klienta, tylko u nas!

Nasz zakład zlokalizowany jest na terenie województwa lubuskiego. Chętnie zajmujemy się regeneracją turbosprężarek, wtryskiwaczy, oraz naprawą i regeneracją pompowtryskiwaczy. Mamy szeroką bazę klientów zarówno tych nowych i jak i regularnie korzystających z naszych usług.  Staramy się podchodzić bardzo profesjonalnie do każdego problemu, a mamy taką możliwość ponieważ pracujemy na maszynach i sprzętach najwyższej jakości, od najlepszych producentów.
Na terenie województwa lubuskiego znajduje się niewiele firm które proponują usługi naprawcze części Diesla. Jesteśmy jedną z niewielu, ale najlepszą. U nas regeneracja każdej części przebiega bardzo sprawnie i bez zarzutów. Nasz profesjonalny zespół, zna się na swojej pracy. Niestety nie każdy zakład zna się na tym co robi, tak jak my, gdyż trafiają do nas elementy już naprawione, które my musimy poprawia.

Regeneracja turbosprężarki przebiega na podstawie ściśle określonych procedur.

Najpierw Staramy się zdiagnozować i znaleźć problem, a potem podjąć odpowiednie działania. Czyścimy regenerowane części turbosprężarki, a jeżeli jest taka konieczność montujemy nowe zamienniki.

Jeżeli chodzi o regeneracji wtryskiwaczy postaramy się także edukować naszych klientów w tej dziedzinie. Często regenerujemy wtryskiwacze, ponieważ wymiana na nowe wiąże się z poniesieniem dużych kosztów.
Regeneracja pompowtryskiwaczy również jest naszym konikiem.  Ponadto nasza firma oferuje sprzedaż nowych turbosprężarek oraz nowych wtryskiwaczy Common Rail. Zapraszamy do naszego oddziału zlokalizowanego w województwie lubuskim, jak i do innego na terenie całej Polski.


Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, bądź chcielibyście skorzystać z usługi, jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem: +48 883 972 672 oraz pod mailem: centrumturbo@gmail.com
Nasi specjaliści pomogą w każdej kwestii!

Zadzwoń do nas +48 883 972 672