Regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy – Łuków – naprawa wtryskiwaczy Łuków

Genesis Turbo Banner

Regeneracja części samochodowych w Łukowie

Nasz serwis w Łukowie zajmuje się regeneracją turbosprężarek, wtryskiwaczy (zarówno Common rail jak i pompowtryskiwaczy) i pompowtryskiwaczy. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii jesteśmy w stanie przywrócić zużytym elementom ich stan pierwotny i to znacznie niższym kosztem. Dysponujemy urządzeniami, które umożliwiają nam zregenerowanie niemal każdego z wymienionych wyżej elementów i to niezależnie od samochodu, jego silnika czy rocznika.

Zajmujemy się także regeneracją filtrów cząstek stałych, a nawet katalizatorów. Nasz serwis w Łukowie jest w stanie również zregenerować przekładnię kierowniczą. Oferujemy też fabrycznie nowe turbosprężarki oraz wtryskiwacze Common rail. Zakup fabrycznie nowego elementu to opcja dla klientów, których podzespołów nie da się zregenerować lub jest to po prostu nieopłacalne.

Niezależnie od tego czy zdecydujesz się na regenerację turbosprężarki, wtryskiwaczy czy na naprawę pompowtryskiwaczy  odpowiednio wcześniej przygotujemy dla Ciebie wycenę usługi. Decydując się na nasze usługi nie musisz obawiać się ukrytych kosztów.

Na czym polega regeneracja używanych podzespołów? Naprawa tego typu elementów to wymiana głównych części składowych odpowiadających za pełną sprawność. Niezmienione pozostają przed wszystkim podzespoły nieruchome, które nie mają wpływu na funkcjonowania danej części. Dlaczego warto zdecydować się na część regenerowaną? Przede wszystkim ze względu na dużo atrakcyjniejszą cenę od elementu nowego.


Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, bądź chcielibyście skorzystać z usługi, jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem: +48 883 972 672 oraz pod mailem: centrumturbo@gmail.com
Nasi specjaliści pomogą w każdej kwestii!

Zapraszamy do wysyłki nam swoich wtryskiwaczy w najbliższym możliwym paczkomacie marki Inpost.

Paczkomat: LUK03A
Ulica: Warszawska 20
Kod pocztowy: 21-400
Miasto: Łuków

Godziny otwarcia:

24/7

Zadzwoń do nas +48 883 972 672