Regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy – Malbork – naprawa wtryskiwaczy Malbork

Genesis Turbo Banner

Dobre paliwo minimalizuje ryzyko awarii

Czyste, sprawdzone paliwo – to jeden ze sposobów na to, by układ wtryskowy długo działał bez szwanku.

Prawidłowa praca układu wtryskowego zależy przede wszystkim od właściwego stanu wtryskiwaczy. Podczas eksploatacji samochodu, warto pamiętać, że to podzespoły bardzo wrażliwe na jakość paliwa.

O tym, że z układem wtryskowym zaczyna być coś nie w porządku świadczyć mogą kłopoty z uruchomieniem silnika, nierówna praca na jałowym biegu lub przegrzewanie się silnika, a także pogorszenie osiągów lub wzrost zużycia paliwa. Z każdym z tych symptomów warto się udać do warsztatu. Mechanicy powinni przejrzeć układ wtryskowy i podjąć decyzję: wymiana, czy regeneracja wtryskiwaczy. Fachowo przeprowadzona regeneracja przywraca wtryskiwaczom stan fabryczny i pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy.

Regeneracja pompy wtryskowej rozpoczyna się od wymontowania podzespołu i sprawdzenia parametrów pracy pompy w samochodzie. Dzięki temu można ustalić przyczynę awarii. Naprawa pompowtryskiwaczy to jednak spore wyzwanie. Trzeba korzystać wyłącznie z oryginalnych części dedykowanych danemu modelowi pompy i samochodu

Równie dotkliwe efekty dla eksploatacji samochodu ma uszkodzona turbosprężarka. Wymiana tej części to poważny wydatek. Najlepszym rozwiązaniem, które pozwala znacząco ograniczyć koszty, jest regeneracja turbosprężarek. To praca, która wymaga specjalistycznych maszyn i świetnie wykwalifikowanych fachowców. Zapraszamy do nas do Malborka.

Malbork to miasto położone nad Nogatem w województwie pomorskim. Należy do aglomeracji gdańskiej, siedziba powiatu malborskiego.


Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, bądź chcielibyście skorzystać z usługi, jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem: +48 883 972 672 oraz pod mailem: centrumturbo@gmail.com
Nasi specjaliści pomogą w każdej kwestii!

Zapraszamy do wysyłki nam swoich wtryskiwaczy w najbliższym możliwym paczkomacie marki Inpost.

Paczkomat: MAL02A
Ulica: Stefana Żeromskiego 32
Kod pocztowy: 82-200
Miasto: Malbork

Godziny otwarcia:

24/7

Zadzwoń do nas +48 883 972 672