Regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy – Małopolsce – naprawa wtryskiwaczy Małopolsce

Genesis Turbo Banner

Najbardziej profesjonalna firma z częściami do diesla w Małopolsce!

Jesteśmy firmą specjalizującą się w bardzo profesjonalnym podejściu do każdego klienta. Regenerujemy, a także naprawiamy układy zasilania paliw silników diesla. Od kilku lat działamy prężnie na terenie całej Małopolski, starając się poszerzać swoją działalność na terenie Polski. Systematycznie się rozwijamy, a także dokształcamy. Dzięki najnowocześniejszym i najlepiej działającym innowacyjnym sprzętem, mamy możliwość naprawy i regeneracji większej ilości elementów.

Nasze główne obszary działalności skupiają się na: regeneracji wtryskiwaczy common rail, regeneracji katalizatorów, turbosprężarek, filtrów cząstek stałych oraz przekładni kierowniczych i pomp wtryskiwaczy. Ponadto sprzedajemy zupełnie nowe turbosprężarki oraz wtryskiwacze common rail.

Regeneracja turbosprężarek w województwie małopolskim jest mało rozpowszechniona, dlatego wykorzystaliśmy tę sytuację i zajęliśmy się profesjonalną naprawą. Przyczyn uszkodzeń turbosprężarek jest wiele, można do nich zaliczy: ciała obce, które znajdują się w spalinach lub zasysanym powietrzu, zanieczyszczenie oleju silnikowego, nieprawidłowe naoliwienie turbosprężarek, wysoka temperatura spalin.

Profesjonalnie podchodzimy także do regeneracji wtryskiwaczy. Czasami zdarza się jednorazowa awaria, która nie jest zużyciem eksploatacyjnym kompletu. W takim wypadku wymagane jest tylko wymiana zaworu, w tym przypadku opłaty nie są wysokie. Zdarza się tak, że regeneracja wymaga całego wtryskiwacza, wtedy kwota zapłaty za usługę rośnie. Mimo tego będą to kwoty mniejsze niż kupno nowego wtryskiwacza.

Zajmujemy się także naprawą i regeneracją pompowtryskiwaczy. Oferujemy testy sprawdzające wszystkie podzespoły silnika wysokoprężnego, weryfikację przyczyny nagromadzenie się usterki czy naprawy bieżące, jakich wymaga pompa wtryskowa.


Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, bądź chcielibyście skorzystać z usługi, jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem: +48 883 972 672 oraz pod mailem: centrumturbo@gmail.com
Nasi specjaliści pomogą w każdej kwestii!

Zadzwoń do nas +48 883 972 672