Regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy – Mielec – naprawa wtryskiwaczy Mielec

Dymienie, kopcenie, wycieki oleju, czy luz wirnika – wszystkie wymienione problemy oznaczają jedno – nieprawidłową pracę turbosprężarki. Jeśli więc zauważysz podobne objawy w swoim samochodzie, nie zwlekaj. Zgłoś się do naszego serwisu w Mielcu, gdzie pracownicy zdiagnozują problem i usuną usterkę.

Genesis Turbo Banner

Jeśli szukasz osób, dla których naprawa i regeneracja pompowtryskiwaczy oraz regeneracja turbosprężarek i wtryskiwaczy nie mają żadnych tajemnic to dobrze trafiłeś. Nasi pracownicy posiadają nie tylko ogromną wiedzę, ale również wieloletnie doświadczenie, które pozwala już na pierwszy rzut oka stwierdzić, co dolega pacjentowi. Nie martw się, nie opieramy się na domysłach. Zanim przystąpimy do wymiany części lub jej regeneracji, dokładnie badamy przyczyny zaistniałej sytuacji. Dzięki temu jesteśmy w stanie postawić trafną diagnozę i dokonać stosownych napraw.

Aby dać pewność naszym klientom, że serwis w Mielcu jest jednym z najlepszych w Polsce i poza granicami kraju, regularnie wysyłamy naszych pracowników na określone szkolenia, które pozwalają im nabyć wiedzę o nowinkach technologicznych i nie tylko. Dzięki niej są w stanie zająć się nawet najnowszymi modelami silników na najwyższym poziomie, dając im drugie życie.

Jeżeli nie interesuje Cię naprawa lub regeneracja wtryskiwaczy, czy turbosprężarek, a potrzebujesz jedynie części – zgłoś się do nas. Zajmujemy się bowiem nie tylko naprawą, ale również sprzedażą części zamiennych, dzięki którym Twój samochód będzie działał bez zarzutu.


Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, bądź chcielibyście skorzystać z usługi, jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem: +48 883 972 672 oraz pod mailem: centrumturbo@gmail.com
Nasi specjaliści pomogą w każdej kwestii!

 

Zapraszamy do wysyłki nam swoich wtryskiwaczy w najbliższym możliwym paczkomacie marki Inpost.

Paczkomat: MIE05A
Ulica: Sękowskiego 6
Kod pocztowy: 39-300
Miasto: Mielec

Godziny otwarcia:

24/7

Zadzwoń do nas +48 883 972 672