Regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy – Mława – naprawa wtryskiwaczy Mława

Regeneracja to o wiele tańsza alternatywa dla zakupu nowych części samochodowych. Jeżeli istnieje możliwość skorzystania z takiej opcji, to wiele osób tak właśnie postępuje. Nasza pracownia regeneracyjna w Mławie to jedna z najlepiej wyposażonych pracowni województwa mazowieckiego, spełniamy rygorystyczne normy dotyczące kwalifikacji naszej kadry. Dysponujemy najnowocześniejszymi technologiami, które pozwalają nam dokładnie określić miejsce powstania usterki i jej przyczyny oraz doprowadzić daną część do stanu pierwotnego, czyli inaczej mówiąc-zregenerować.

Genesis Turbo Banner

Docelowo zajmujemy się regeneracją turbosprężarek, pompowtryskiwaczy, samych wtryskiwaczy, filtrów cząstek stałych DPF, katalizatorów oraz sprzedażą wtryskiwaczy common rail. Nie prowadzimy natomiast warsztatu samochodowego, czyli nie specjalizujemy się w mechanice pojazdowej. Zawsze służymy poradą dotyczącą zapobiegania usterkom na tyle, na ile to możliwe.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług klientów z całej Polski, a to za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firm kurierskich. Wystarczy, że wyślą Państwo do nas uszkodzoną część, a my dokonamy niezbędnego przeglądu, analizy i w końcowym etapie wymaganych napraw. Zregenerowane części odsyłamy na adres klienta. Dajemy długą po serwisową gwarancję na elementy u nas naprawiane bądź regenerowane.

Nasze wieloletnie doświadczenie w połączeniu z najnowszymi technologiami i wysokiej jakości sprzętem naprawczym daje Państwu pewność, że dana część, którą odeślemy, będzie działała bez zarzutu przez długi czas. Zapraszamy.


Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, bądź chcielibyście skorzystać z usługi, jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem: +48 883 972 672 oraz pod mailem: centrumturbo@gmail.com
Nasi specjaliści pomogą w każdej kwestii!

 

Zapraszamy do wysyłki nam swoich wtryskiwaczy w najbliższym możliwym paczkomacie marki Inpost.

Paczkomat: MLW02A
Ulica: Dworcowa 5
Kod pocztowy: 06-501
Miasto: Mława

Godziny otwarcia:

24/7

Zadzwoń do nas +48 883 972 672