Regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy – Nowa Ruda – naprawa wtryskiwaczy Nowa Ruda

Genesis Turbo Banner

Naprawa a regeneracja turbosprężarki – czym się od siebie różnią?

Turbosprężarka to bardzo proste w budowie urządzenie. Jej zadaniem jest wpompowanie do cylindrów większej ilości powietrza, dzięki czemu mieszanka spalana jest o wiele bardziej efektywnie.

Załóżmy, że znajdujemy się w Nowej Rudzie i zastanawiamy się nad turbosprężarką. Czego szukamy?

Regeneracja turbosprężarki Nowa Ruda/naprawa

Naprawa polega na wymianie uszkodzonych elementów lub całości i dokonywana jest za pomocą profesjonalnego sprzętu – nie każdy zakład ma możliwości wykonania takiej usługi. Użytkowanie może prowadzić do ścierania wewnętrznych powierzchni urządzenia. Regenerowanie zaś polega na uzupełnianiu ubytków oraz odpowiednim czyszczeniu elementów.

Regeneracja wtryskiwaczy Nowa Ruda

To jeden z kluczowych elementów turbosprężarki. Wtryskiwacze podają optymalną dawkę paliwa pod odpowiednim ciśnieniem do komory spalania oraz zapewniają prawidłowy poziom rozpylenia paliwa. Kosztowo, jeśli jest taka możliwość, zawsze warto regenerować. Wymiana wiąże się, niestety, z wymianą elementów towarzyszących.

Naprawa pompowtryskiwaczy Nowa Ruda

Zła jakość oleju, zbyt rzadkie wymienianie go oraz brud, który się w nim zbiera przez dłuższy czas mogą wymusić wymianę pompy. W większości przypadków przy wymianie chodzi o wtryskiwacze, tłoki i zawory. Konieczna jest diagnostyka, którą wykonuje się maszynowo.

Regeneracja pompowtryskiwaczy Nowa Ruda

Proces regeneracji polega na zidentyfikowaniu błędów w pracy urządzenia za pomocą stołu do diagnostyki układów. Następnie elementy doprowadzane są do stanu fabrycznego, czyszczone oraz dodatkowo smarowane.


Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, bądź chcielibyście skorzystać z usługi, jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem: +48 883 972 672 oraz pod mailem: centrumturbo@gmail.com
Nasi specjaliści pomogą w każdej kwestii!

 

Zapraszamy do wysyłki nam swoich wtryskiwaczy w najbliższym możliwym paczkomacie marki Inpost.

Paczkomat: NRU02A
Ulica: Niepodległości 10B
Kod pocztowy: 57-400
Miasto: Nowa Ruda

Godziny otwarcia:

24/7

Zadzwoń do nas +48 883 972 672