Regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy – Nowa Sól – naprawa wtryskiwaczy Nowa Sól

Genesis Turbo Banner

Przyjemność z jazdy, ale też obowiązki

Samochód z turbodoładowaniem zapewnia dużo większą frajdę z jazdy i pozwala uzyskać lepsze osiągi. Do tego zużywa mniej paliwa niż auta bez doładowania. Jednak coś za coś…

Samochód z turbo to również obowiązki, o których koniecznie trzeba pamiętać, by długo się cieszyć z atutów turbodoładowania. Co może nam popsuć przyjemność z jazdy i narazić samochód na usterki? Brak smarowania, stare filtry albo ciało obce w dolocie. W większości przypadków możliwa jest regeneracja turbosprężarek. To dobra wiadomość, bo zakup nowej to spore koszty. Warto jednak oddać tę czynność osobom, którzy się na tym dobrze znają.

Podobnie jest, jeśli chodzi o wtryskiwacze. Jako że pracują w trudnych warunkach, są narażone na stosunkowo częste uszkodzenia. Zakup nowych wtryskiwaczy to duży wydatek, dlatego warto poszukać alternatyw. Na szczęście wtryskiwacze można regenerować, co znacznie obniża koszty naprawy. Żeby regeneracja wtryskiwaczy była skuteczna, warto skorzystać z usług profesjonalnego zakładu..

Jednak najważniejszym elementem układu wtryskowego są pompy. To dość trwałe podzespoły, ale i one mogą ulec awarii lub po prostu się zużyć. Wówczas pojawiają się problemy z rozruchem, a silnik słabnie. Na szczęście w takich sytuacjach jest wyjście, które nie przyprawi właściciel aut o ból głowy, czyli regeneracja pompowtryskiwaczy. Trzeba mieć jednak świadomość, że naprawa pompowtryskiwaczy to zadanie dla doświadczonych mechaników.

Zapraszamy do naszego zakładu w Nowej Soli.

Zapraszamy! Nowa Sól to miasto w południowej części województwa lubuskiego, na lewym brzegu Odry, siedziba powiatu nowosolskiego.


Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, bądź chcielibyście skorzystać z usługi, jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem: +48 883 972 672 oraz pod mailem: centrumturbo@gmail.com
Nasi specjaliści pomogą w każdej kwestii!

Zapraszamy do wysyłki nam swoich wtryskiwaczy w najbliższym możliwym paczkomacie marki Inpost.

Paczkomat: NSO02A
Ulica: Chałubińskiego 2
Kod pocztowy: 67-100
Miasto: Nowa Sól

Godziny otwarcia:

24/7

Zadzwoń do nas +48 883 972 672