Regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy – Nowy Dwór Mazowiecki – naprawa wtryskiwaczy Nowy Dwór Mazowiecki

Genesis Turbo Banner

Regeneracja części samochodowych w Nowym Dworze Mazowieckim

Szukasz serwisu, który solidnie i szybko zregeneruje turbosprężarkę, wtryskiwacze, i naprawi pompowtryskiwacz w Nowym Dworze Mazowieckim i okolicach? Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Mamy nowoczesny sprzęty i doświadczonych pracowników, którzy są w stanie zregenerować też przekładnię kierowniczą, a także filtr cząstek stałych i katalizator. Mamy dostęp do części zamiennych do większości samochodów na rynku.

W przypadku, gdy naprawa danego elementu jest nieopłacalna lub niemożliwa, ze względu na brak dostępności części zamiennych, wówczas oferujemy zakup nowego podzespołu. Regeneracja turbosprężarki, wtryskiwaczy, naprawa pompowtryskiwaczy? Nasz oddział w Nowym Dworze Mazowieckim daje nowe życie wyeksploatowanym częściom, które w ASO zostałyby wymienione na nowe, znacznie droższe.

Na czym polega regeneracja? Na wymianie uszkodzonych elementów podzespołu, na ogół tych, które są ruchome i w znaczącym stopniu wpływają na parametry danej części. Obudowa i inne elementy ,,neutralne’’ pozostają te same. Dzięki temu można sporo zaoszczędzić nie tracąc przy tym fabrycznych parametrów. To rewelacyjna alternatywa zarówno dla tych, którzy chcą zaoszczędzić pieniądze, ale i dla osób dbających o środowisko. Elementy składowe mogące jeszcze funkcjonować przez wiele dziesiątek tysięcy kilometrów, nie są wyrzucane a używane dalej.


Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, bądź chcielibyście skorzystać z usługi, jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem: +48 883 972 672 oraz pod mailem: centrumturbo@gmail.com
Nasi specjaliści pomogą w każdej kwestii!

Zapraszamy do wysyłki nam swoich wtryskiwaczy w najbliższym możliwym paczkomacie marki Inpost.

Paczkomat: NDM01A
Ulica: Spacerowa 2
Kod pocztowy: 05-100
Miasto: Nowy Dwór Mazowiecki

Godziny otwarcia:

24/7

Zadzwoń do nas +48 883 972 672