Regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy – Oława – naprawa wtryskiwaczy Oława

Genesis Turbo Banner

Chcesz naprawić swój samochód? Regeneracja pompowtryskiwaczy Oława

Uszkodzona pompa wtryskowa może objawiać się tym, że będziesz miał problem z uruchomieniem silnika, a samochód podczas jazdy nie będzie płynny – może nawet szarpać. Jest to rodzaj usterki, który należy jak najszybciej naprawić, gdyż może prowadzić do trwałego uszkodzenia silnika. Zakup nowej pompy to wydatek rzędu minimum kilku tysięcy złotych, a do tej kwoty doliczyć należy jeszcze pracę fachowca, który wymieni zepsuty element w naszym samochodzie. Dużo korzystniejszą opcją jest regeneracja pompy wtryskowej, natomiast jest to proces, który wymaga odpowiedniego sprzętu oraz przede wszystkim specjalisty, który ma duże doświadczenie, wiedzę i wie co robi. Nasza firma świadczy usługi w zakresie naprawy i regeneracji pomp. Fachowa naprawa pompowtryskiwaczy Oława i okolice? Jeżeli szukasz pomocy, to skontaktuj się z nami jeszcze dziś!

Skuteczna regeneracja turbosprężarek? Oława i okolice

Pewnie nieraz zastanawiałeś się, w jaki sposób działa turbosprężarka i jaką funkcję pełni w silniku Twojego samochodu. Turbina, która jest zasilana przez spaliny silnika, dostarcza do silnika sprężone powietrze. Do cylindra zostaje wprowadzona większa ilość, a to prowadzi do tego, że moc silnika wzrasta, a jednocześnie jego sprawność pozostaje bez zmian. Zastosowanie turbosprężarek w silnikach ma szereg zalet! Wzrost sprawności samego silnika wzrasta, przy jednoczesnym obniżeniu zużycia paliwa. Silniki wyposażone w turbosprężarki mniej palą, więc zużycie paliwa zmniejsza się średnio o 20 – 30 %. Ponadto, silniki wyposażone w turbosprężarki są dużo bardziej ekologiczne i mają pozytywny wpływ na środowisko, dzięki obniżonej emisji szkodliwych substancji. Warto pamiętać o tym, aby regularnie wymieniać olej i smarować turbosprężarkę, aby uniknąć problemów związanych z jej późniejszą naprawą.

Regeneracja wtryskiwaczy Oława – pomożemy Ci naprawić Twój samochód!

Nadmiar dymu, zbyt duże zużycie paliwa i problem z uruchomieniem Twojego pojazdu silnikowego? Niestety, problemem może być uszkodzony wtryskiwacz. Jest to element silnika, który jest odpowiedzialny za „podawanie” dawki paliwa (pod odpowiednim ciśnieniem) do komory spalania oraz zapewnianie poprawnego rozpylenia paliwa. Regeneracja spryskiwaczy, czyli usługa również oferowana przez naszą firmę, to skuteczne rozwiązanie problemu uszkodzonego wtryskiwacza. Jest to sposób, dzięki któremu możesz zaoszczędzić spore pieniądze, które musiałbyś wydać na zakupienie całkowicie nowego elementu dla Twojego silnika.


Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, bądź chcielibyście skorzystać z usługi, jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem: +48 883 972 672 oraz pod mailem: centrumturbo@gmail.com
Nasi specjaliści pomogą w każdej kwestii!

 

Zapraszamy do wysyłki nam swoich wtryskiwaczy w najbliższym możliwym paczkomacie marki Inpost.

Paczkomat: OLW01N
Ulica: Nowy Otok 11
Kod pocztowy: 55-200
Miasto: Oława

Godziny otwarcia:

24/7

Zadzwoń do nas +48 883 972 672