Regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy – Oleśnica – naprawa wtryskiwaczy Oleśnica

Choć Wrocław nie jest daleko, wcale nie musimy do niego jechać, by oddać do regeneracji turbosprężarkę czy wtryskiwacz. Prowadząc warsztat samochodowy w Oleśnicy, szkoda tracić czas na stanie w korkach, bo lepiej przeznaczyć go na zarabianie pieniędzy. Uszkodzony podzespół, taki jak pompowtryskiwacz odbierzemy do naprawy sami. Wystarczy tylko zadzwonić.

Genesis Turbo Banner

Podczas rozmowy ustalimy wszelkie szczegóły. Zaraz potem pod wskazany adres, bez względu na to, czy będą to Wądoły, czy Stare Rataje, wyślemy kuriera, który odbierze wtryskiwacz czy turbosprężarkę do regeneracji. Po skończonej naprawie, w podobny sposób tzn. kurierem zostanie ona wysłana do klienta, pod wskazany adres w Oleśnicy. Dzięki temu zaoszczędzicie Państwo czas i pieniądze.

Jesteśmy firmą specjalizującą się w regeneracji pompowtryskiwaczy i turbosprężarek w samochodach ciężarowych. W podobnym stopniu zajmujemy się także regeneracją odpowiednich podzespołów w samochodach osobowych. Nie warto więc szukać w Oleśnicy na ogół drogich części zamiennych. Taniej i szybciej oddać je do naprawy w naszej firmie.

Gwarantujemy długą żywotność regenerowanych turbosprężarek czy pompowtryskiwaczy. Każdorazowo są one rozmontowywane przez naszych specjalistów z bardzo dużą ostrożnością. Następnie, używając mikroskopów cyfrowych, przyglądamy się im dokładnie. To właśnie na tym etapie oceniamy, które elementy będą musiały zostać wymienione na nowe. Naszym celem jest dokonanie takiej naprawy, która zagwarantuje poprawne funkcjonowanie regenerowanej części przez wiele dziesiątek tysięcy kilometrów.


Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, bądź chcielibyście skorzystać z usługi, jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem: +48 883 972 672 oraz pod mailem: centrumturbo@gmail.com
Nasi specjaliści pomogą w każdej kwestii!

Zapraszamy do wysyłki nam swoich wtryskiwaczy w najbliższym możliwym paczkomacie marki Inpost.

Paczkomat: OLN01ML
Ulica: Kochanowskiego 3
Kod pocztowy: 56-400
Miasto: Oleśnica

Godziny otwarcia:

24/7

Zadzwoń do nas +48 883 972 672