Regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy – Olkusz – naprawa wtryskiwaczy Olkusz

Pomorzany, Tysiąclecia czy Skalskie, bez względu na to, na którym z osiedli w mieście Olkusz mieszkacie, zawsze będziecie mieli dostęp do naszych usług. Dlaczego? Ponieważ wysyłamy kuriera po odbiór części do regeneracji i to bez względu na to, czy będzie to wtryskiwacz, turbosprężarka czy pompowtryskiwacz do naprawy.

Genesis Turbo Banner

Przyjmujemy do regeneracji podzespoły zarówno od samochodów ciężarowych, jak i aut osobowych. Specjalizujemy się w naprawie wtryskiwaczy „common rail” takich marek jak: Delphi, Bosch, Denso czy Siemens. Nasi wysoko wykwalifikowani specjaliści, każdorazowo z dużą precyzją przyglądają się rozmontowanym pompowtryskiwaczom czy turbosprężarkom, tak by wychwycić wszelkie uszkodzenia i elementy, które mogłyby w przyszłości zawieść.

Pod koniec naprawy zawsze poddajmy regenerowane części testom. Sprawdzamy, czy wtryskiwacz po regeneracji jest równie sprawny, jak ten fabrycznie nowy. Nie dopuszczamy do sytuacji, w której nie działałby w stu procentach prawidłowo. Jako że jesteśmy pewni jakości swej pracy, wystawiamy na regenerowane części swoją gwarancję.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług wszystkich olkuszan, także tych, którzy chcieliby poddać regeneracji filtr cząstek stałych DPF, pompowtryskiwacz czy katalizator. Zajmujemy się także regeneracją przekładni kierowniczych. Polecamy także nasz sklep. Dostaniecie w nim Państwo nowe turbosprężarki oraz wtryskiwacze „common rail”. Zamówione części dostarczamy do Olkusza kurierem.


Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, bądź chcielibyście skorzystać z usługi, jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem: +48 883 972 672 oraz pod mailem: centrumturbo@gmail.com
Nasi specjaliści pomogą w każdej kwestii!

Zapraszamy do wysyłki nam swoich wtryskiwaczy w najbliższym możliwym paczkomacie marki Inpost.

Paczkomat: OLK03A
Ulica: Rabsztyńska 2
Kod pocztowy: 32-300
Miasto: Olkusz

Godziny otwarcia:

24/7

Zadzwoń do nas +48 883 972 672