Regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy – Olsztyn- naprawa wtryskiwaczy Olsztyn

Regeneracja turbosprężarek Olsztyn zrealizowana przez naszą firmę to gwarancja sukcesu. Specjalistyczna pracownia wykonuje regenerację podzespołów samochodowych. Nasz serwis istnieje na rynku od wielu lat zajmując się naprawą i renowacją turbosprężarek, wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy.

Genesis Turbo Banner

Regeneracja turbosprężarek Olsztyn odbywa się w restrykcyjnych pod kątem BHP warunkach. Doświadczona kadra świetnie radzi sobie z nawet najbardziej skomplikowanymi działaniami podczas renowacji turbosprężarki. Nasz serwis gwarantuje bezawaryjną i właściwą pracę turbiny. Każdy z naszych klientów otrzymuje protokół i kartę gwarancyjną z informacjami dotyczącymi uszkodzenia regenerowanej turbiny. Naprawa turbosprężarki to proces polegający na wyczyszczeniu wszystkich elementów w myjkach wysokociśnieniowych i ultradźwiękowych oraz piaskowaniu. Następnie wymienia się uszkodzone części turbiny.

W naszym warsztacie wtryskiwacze i pompowtryskiwacze zostają zdemontowane, a następnie czyszczone w myjkach ultradźwiękowych. Profesjonalna kadra pracownicza wymienia uszczelnienia na nowe oraz sprawdza gniazdo wtryskiwacza. Jeśli jest uszkodzone, należy je wymienić na nowe. Proces złożenia pompowtryskiwaczy oraz wtryskiwaczy odbywa się zgodnie z technologią i zaleceniami producenta danego sprzętu. Jakość rozpylenia końcówki wtrysku – wtryskiwacza jest sprawdzana po pomiarze dawki. Proces regeneracji wtryskiwaczy i pomowtryskiwaczy daje gwarancję nienagannej użyteczności.

Zapraszamy mieszkańców Olsztyna i okolic do skorzystania z naszej oferty. Firma specjalizuje się w takich działaniach jak regeneracja turbosprężarek, regeneracja wtryskiwaczy, regeneracja pompowtryskiwaczy i naprawa pompowtryskiwaczy na terenie miasta Olsztyn.


Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, bądź chcielibyście skorzystać z usługi, jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem: +48 883 972 672 oraz pod mailem: centrumturbo@gmail.com
Nasi specjaliści pomogą w każdej kwestii!

 

Zapraszamy do wysyłki nam swoich wtryskiwaczy w najbliższym możliwym paczkomacie marki Inpost.

Paczkomat: OLS05A
Ulica: Partyzantów 63
Kod pocztowy: 11-041
Miasto: Olsztyn

Godziny otwarcia:

24/7

Zadzwoń do nas +48 883 972 672