Regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy – Opole – naprawa wtryskiwaczy Opole

Genesis Turbo prowadzi sprzedaż produktów na cały świat. Nasze działania to regeneracja turbosprężarek, regeneracja wtryskiwaczy, regeneracja pompowtryskiwaczy oraz naprawa pompowtryskiwaczy na terenie miasta Opole.

Genesis Turbo Banner

Naszą dewizą jest profesjonalizm i precyzja. Przeprowadzamy renowację w trzech krokach. Przygotowanie sprzętu do regeneracji, regeneracja i testowanie. Każdy naprawiony w naszej firmie sprzęt przechodzi badania diagnostyczne, a Państwo są poinformowani o pozytywnym wyniku.

Specjalizujemy się w naprawach i renowacji podzespołów samochodowych. Fachowy zespół serwisantów efektownie diagnozuje i rozwiązuje problemy związane z usterką turbosprężarek, wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy. Regeneracja podzespołów samochodowych odbywa się z zastosowaniem tylko oryginalnych i sprawdzonych narzędzi oraz technologii.

Serwis i naprawa turbosprężarek, wtryskiwaczy oraz pompowtryskiwaczy wykonywana jest przez doświadczony zespół pracowników. Jeśli chcesz zapewnić dłuższą żywotność turbosprężarki wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy skorzystaj z pomocy Genesis Turbo. Gwarantujemy ekspercką diagnostykę problemu oraz naprawę podzespołów. Do każdego zlecenia zostaje dołączony raport z wyważenia końcowego oraz informacja o przyczynie awarii.

Otrzymują Państwo od nas gwarancję bez limitu kilometrów rozpatrywaną „od ręki”. Genesis Turbo zapewnia Państwu 24 miesięczny okres gwarancji obejmujący wszystkie towary. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług mieszkańców Opola i okolic.


Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, bądź chcielibyście skorzystać z usługi, jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem: +48 883 972 672 oraz pod mailem: centrumturbo@gmail.com
Nasi specjaliści pomogą w każdej kwestii!

 

Zapraszamy do wysyłki nam swoich wtryskiwaczy w najbliższym możliwym paczkomacie marki Inpost.

Paczkomat: OPO05N
Ulica: Dambonia 169
Kod pocztowy: 45-860
Miasto: Opole

Godziny otwarcia:

24/7

Zadzwoń do nas +48 883 972 672