Regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy – Ostrów Mazowiecka – naprawa wtryskiwaczy Ostrów Mazowiecka

Genesis Turbo Banner

Turbosprężarka – jak dbać, żeby służyła dłużej

Obecnie pojazdy coraz częściej wyposażone są w turbosprężarki. Są to urządzenia, które pozwalają na zwiększenie mocy silnika i wpływają na dynamikę pojazdu.

Regeneracja sprężarek Ostrów Mazowiecka

Turbosprężarka to proste w budowie urządzenie, ale dość skomplikowane, jeśli chodzi o jego budowę. Co za tym idzie – nieodpowiednie eksploatowanie i nadwyrężanie tego elementu przełoży się prędzej lub później na dodatkowe koszty związane z podjęciem naprawy.

Jak zauważyć, że nasza turbosprężarka wymaga wizyty u mechanika?

Niezwykle popularnym objawem wadliwej turbosprężarki jest zwyczajnie utrata mocy auta. Jeśli po wciśnięciu pedału gazu turbina nie reaguje już tak szybko jak wcześniej, to najprawdopodobniej jest przeładowana
a łopatki zaczynają się już lekko zacinać. Jest to szczególnie niebezpieczne w trakcie wyprzedzania – spadek mocy wpływa na czas przyspieszenia.

Regeneracja wtryskiwaczy Ostrów Mazowiecka

Wtryskiwacze i ich regeneracja to dość skomplikowany proces, który bez odpowiednich narzędzi nie zostanie wykonany prawidłowo. Warto więc szukać niezwykle doświadczonych warsztatów stosujących nowoczesne narzędzia i…takich, które na całość dadzą nam gwarancję.

Regeneracja pompowtryskiwaczy Ostrów Mazowiecka, naprawa pompowtryskiwaczy Ostrów Mazowiecka

Nieprawidłowa praca pompowtryskiwaczy skutkuje złą pracą silnika, większym zużyciem paliwa oraz naraża sam silnik na uszkodzenie. Co robić by temu zapobiec? Stosować paliwa dobrej jakości, tankować raczej do pełna, wymieniać filtr paliwa w okolicy 30 000 kilometrów, nie oszczędzać na częściach.


Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, bądź chcielibyście skorzystać z usługi, jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem: +48 883 972 672 oraz pod mailem: centrumturbo@gmail.com
Nasi specjaliści pomogą w każdej kwestii!

 

Zapraszamy do wysyłki nam swoich wtryskiwaczy w najbliższym możliwym paczkomacie marki Inpost.

Paczkomat: OSM01A
Ulica: Lubiejewska 65
Kod pocztowy: 07-300
Miasto: Ostrów Mazowiecka

Godziny otwarcia:

24/7

Zadzwoń do nas +48 883 972 672