Regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy – Oświęcim – naprawa wtryskiwaczy Oświęcim

Genesis Turbo Banner

Dbaj o układ wtryskowy

Specjalizujemy się w usługach regeneracji i naprawy elementów układu wtryskowego – turbosprężarek, pomp, wtryskiwaczy, pompowtryskiwaczy.

Wtryskiwacze paliwa to podzespoły precyzyjne, ale delikatne. Dlatego dość często się psują. Co powinno nas zaniepokoić i skłonić do sprawdzenia stanu wtryskiwaczy? Niepokojących symptomów awarii może być kilka: kłopoty z uruchomieniem silnika lub jego nierówna praca na jałowym biegu, przegrzewanie się silnika, spadek, wzrost zużycia paliwa. Co zrobić, aby naprawa nie wydrenowała naszego portfela? Wtryskiwacze można z powodzeniem regenerować. Żeby jednak regeneracja wtryskiwaczy była skuteczna, warto skorzystać z usług profesjonalnego zakładu. Czekamy na Państwa w Oświęcimiu ma w nas firmę, która sprosta wymaganiom.

Podobne objawy może nieść za sobą awaria pompy wtryskowej lub turbosprężarki. Wymiana tych podzespołów słono kosztuje. Jednak i te części można regenerować. To skuteczne i dużo tańsze rozwiązanie. Regeneracja turbosprężarek to proces, który wymaga specjalistycznych maszyn i świetnie wykwalifikowanych fachowców.

Analogicznie warto postąpić z pompą wtryskową. W razie awarii zalecamy diagnostykę, która da odpowiedź na pytanie – wymiana czy regeneracja pompowtryskiwaczy. Drugie rozwiązanie jest tańsze. Naprawa pompowtryskiwaczy to skomplikowany proces, do tego przy jego wykonywaniu trzeba korzystać z oryginalnych części dedykowanych danemu modelowi pompy i samochodu.

Zapraszamy! Oświęcim to miasto w województwie małopolskim, siedziba władz powiatu oświęcimskiego i gminy wiejskiej Oświęcim.


Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, bądź chcielibyście skorzystać z usługi, jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem: +48 883 972 672 oraz pod mailem: centrumturbo@gmail.com
Nasi specjaliści pomogą w każdej kwestii!

Zapraszamy do wysyłki nam swoich wtryskiwaczy w najbliższym możliwym paczkomacie marki Inpost.

Paczkomat: OSW904
Ulica: Chemików 5
Kod pocztowy: 32-600
Miasto: Oświęcim

Godziny otwarcia:

24/7

Zadzwoń do nas +48 883 972 672