Regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy – Piastów – naprawa wtryskiwaczy Piastów

Genesis Turbo Banner

Regeneracja turbosprężarek Piastów – bez tajemnic!

Mechanika samochodowa, to jedna z naszych największych pasji. Pielęgnujemy ją od lat w Piastowie. Tu żyjemy, pracujemy, uczymy się. Poniższe informacje, to poniekąd podstawy, ale ile to razy to właśnie na podstawie polegliśmy u mechanika?

Co, tak naprawdę, robi turbosprężarka?

To urządzenie, które składają się z, jak wskazuje nazwa, turbiny
i sprężarki. Wszystko to umieszczone jest na wspólnym wale. Dzięki turbosprężarce można zwiększyć moc silnika – spaliny generowane przez silnik zasilają turbinę, a sprężarka zasila silnik sprężonym powietrzem. Efektem tego jest podwyższona sprawność silnika. Jakie zabiegi można wykonywać na jej elementach i jakie to elementy?

Regeneracja wtryskiwaczy Piastów

Wtryskiwacze – to one odpowiadają za dostarczanie do silnika odpowiedniej dawki paliwa, a więc bezpośrednio wpływające na jakość
i stabilność pracy jednostki napędowej.

Regeneracja pompowtryskiwaczy Piastów

Kolejnym istotnym elementem są pompy wtryskowe. Zapewniają one wytwarzanie wysokiego ciśnienia wtrysku paliwa niezbędnego do prawidłowej pracy silnika. Dają również możliwość poprawy osiągów silnika przy jednoczesnym zachowaniu ekologiczności i niskiego zużycia paliwa.

Naprawa pompowtryskiwaczy Piastów

W przypadku, kiedy usterka jest już bardziej zaawansowana i nie zareagujemy odpowiednio wcześnie konieczna może być naprawa pompy wtryskowej. Jest to zabieg dość kosztowny, dlatego warto dbać szczególnie i wysoką jakość paliwa, które wlewamy do auta. Troska o takie detale może zaoszczędzić sporo wydatków przy dłuższym okresie eksploatacji.


Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, bądź chcielibyście skorzystać z usługi, jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem: +48 883 972 672 oraz pod mailem: centrumturbo@gmail.com
Nasi specjaliści pomogą w każdej kwestii!

 

Zapraszamy do wysyłki nam swoich wtryskiwaczy w najbliższym możliwym paczkomacie marki Inpost.

Paczkomat: PST02A
Ulica: Tysiąclecia 7
Kod pocztowy: 05-820
Miasto: Piastów

Godziny otwarcia:

24/7

Zadzwoń do nas +48 883 972 672