Regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy – Piekary Śląskie – naprawa wtryskiwaczy Piekary Śląskie

Oryginalne części lub zamienniki pozyskane od renomowanych producentów, wiedza i doświadczenie oraz nowoczesny park maszynowy – to wszystko sprawia, że klienci zamieszkujący Piekary Śląskie i okolice, chętnie odwiedzają nasz serwis, kiedy stwierdzą, że ich auto piszczy, kopci lub wykazuje inne oznaki uszkodzenia turbiny lub pompy wtryskowej.

Genesis Turbo Banner

Co robimy? Naszą specjalnością są regeneracja i naprawa pompowtryskiwaczy oraz regeneracja wtryskiwaczy i turbosprężarek. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że jest to dość wąska specjalizacja, ale zapewniamy Cię, że wiemy, co robimy. Dzięki temu, że zawęziliśmy działania tylko do tego obszaru, staliśmy się specjalistami, dla których żadna turbosprężarka, czy pompa nie mają tajemnic. Co więcej, regularnie szkolimy się w tym zakresie, co sprawia, że jesteśmy w stanie wykryć usterkę nawet w najnowszych modelach samochodów. Zajmujemy się zarówno autami osobowymi, jak i ciężarowymi. Jeśli zgłosi się właściciel maszyny rolniczej lub budowlanej, która posiada jeden z wymienionych podzespołów, również mu pomożemy.

Zdajemy sobie sprawę z faktu, że dla wielu klientów liczy się nie tylko efekt, ale również cena usługi. Dlatego też swoją pracę wyceniamy na preferencyjnych warunkach. Każdy, kto do nas trafi, wyjdzie nie tylko z naprawionym samochodem, ale również z niskim rachunkiem. Wiemy bowiem, że dzięki temu albo do nas wróci, albo poleci nas kolejnej osobie.

Jeśli nie szukasz serwisu, który naprawi Twoje auto, a miejsca, gdzie możesz nabyć wysokiej jakości komponenty do turbosprężarek i pomp wtryskiwaczy, dobrze trafiłeś. Nasi pracownicy doradzą Ci odpowiednie rozwiązanie, dzięki któremu samodzielnie będziesz mógł naprawić usterkę.


Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, bądź chcielibyście skorzystać z usługi, jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem: +48 883 972 672 oraz pod mailem: centrumturbo@gmail.com
Nasi specjaliści pomogą w każdej kwestii!

 

Zapraszamy do wysyłki nam swoich wtryskiwaczy w najbliższym możliwym paczkomacie marki Inpost.

Paczkomat: PSI934
Ulica: Franciszka 18
Kod pocztowy: 41-946
Miasto: Piekary Śląskie

Godziny otwarcia:

24/7

Zadzwoń do nas +48 883 972 672