Regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy – Płock – naprawa wtryskiwaczy Płock

Regeneracja sprężarek i układów wtrysku Płock

Nasz zakład oferuje Państwu kompleksowe usługi regeneracyjne i naprawcze układów wtrysku oraz turbosprężarek na terenie Płocka. Prowadzimy także sprzedaż nowych, oryginalnych wtryskiwaczy Common Rail oraz turbosprężarek. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, także osoby z okolic miasta.

Co dokładnie oferujemy?

Nasi specjaliści, dysponujący nowoczesnym sprzętem oraz bogatym doświadczeniem, świadczą kompleksowe usługi, takie jak: regeneracja turbosprężarek, regeneracja wtryskiwaczy Common Rail, regeneracja filtrów cząstek stałych DPF i katalizatorów. Odnawiamy też przekładnie kierownicze i pompowtryskiwacze.

Regeneracja pompowtryskiwaczy w naszym serwisie odbywa się z udziałem nowoczesnego sprzętu. Każdy element regenerowanej części jest dokładnie sprawdzany za pomocą mikroskopu. Oczyszczając wtryskiwacze z nagarów, wykorzystujemy myjki ultradźwiękowe, które dokładnie i bezpiecznie usuwają zanieczyszczenia. Po zakończonej regeneracji, części są sprawdzane za pomocą specjalistycznych urządzeń. Każdy rozebrany element jest składany ponownie według technologii przyjętych przez producenta. Stare uszczelnienia zastępujemy fabrycznie nowymi. Naprawa pompowtryskiwaczy obejmuje wszystkie modele wiodących producentów: Bosch, Siemens, Delphi oraz Denso. Po każdej zakończonej naprawie wystawiamy gwarancję.

UWAGA! Części uszkodzone mechanicznie nie podlegają regeneracji i konieczna jest ich wymiana! Nasz serwis w Płocku nie prowadzi też sprzedaży części samochodowych innych, niż turbosprężarki i wtryskiwacze. Nie przeprowadzamy też napraw generalnych ani nie regenerujemy sprężarek klimatyzacji.


Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, bądź chcielibyście skorzystać z usługi, jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem: +48 883 972 672 oraz pod mailem: centrumturbo@gmail.com
Nasi specjaliści pomogą w każdej kwestii!

 

Zapraszamy do wysyłki nam swoich wtryskiwaczy w najbliższym możliwym paczkomacie marki Inpost.

Paczkomat: PLC05A
Ulica: Gałczyńskiego 11
Kod pocztowy: 09-400
Miasto: Płock

Godziny otwarcia:

24/7

Zadzwoń do nas +48 883 972 672